Příspěvky uživatele - 185.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně - dlouho zvadlé po přesazení, 30.5.2011
Mám hokaido ve vysokých vaničkách od masa 20x15x12 a přes den lehce povadnou. K večeru zas naberou.  Vody dost, hnoje dost. Patrně to bude normální. Napadá mě, jakou velikost od nich mám čekat, co se týče velikosti kořenů, hloubky a délky... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 30.5.2011
Prosímtě, to neřeš. Jde o to odstranit strom, který je ti na prd. Hlavně nezapomen odstranit i pařez, to je oč tu běží. Příjde úředník, vidí pařez, změří pařez, může být problém. Příjde úředník, nevidí strom, nevidí pařez... nemá co konstatovat!... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 30.5.2011
Tak o ten plot opři kari sít a nech porůst fazolema. zaroste a budeš mít klid. Prý dorůstají 6.metrů. A když bude soused pindat, pozvi ho na eko-fazole.
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 28.5.2011
Třeba česká keříčková odrůda,,šejk,, dorůstala řádově v mém případě 75.cm od země, dál už ne.  Co se týče sklizně, dozrává na něm nárázově většina rajčat. Měl jsem jsem na test nasazen 1.ks keříčkový,,rubínek,,  a ten mi dal výšku 130.cm a... celý příspěvek >
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 28.5.2011
Já vím co je to zač, ta odrůda se jmenuje,, Mirkův mišunk z celého světa,, :)
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 28.5.2011
Keříčkové rajčata se nezaštipují, ale pozor, dle mého názoru jsou náchylnější na napadení díky tomu, že jsou hned u země. Chce to včas postřik a taky vyvazovat pokud možno do co největší výšky od země. Taky to chce odlistit spodek rostliny, aby se... celý příspěvek >
Drápky, 27.5.2011
nikdy
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 26.5.2011
Mám jak keříčková, tak tyčková vysazená ve stejný čas. Keříčková jsou menší košatější, tyčková již před tím měla větší výšku, která se po vysazení podstatně zvětšila. Keříčková rostou ohodně pomaleji. Tyčková jsou už ted plná fozochů v zárodku.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika