Příspěvky uživatele - 245.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 23.7.2012 Obsahuje fotku
Sice zatím nejsem pěstitelem lilků (příští rok to chci zkusit), zato jsem konzumentem této výborné zeleniny. Vyzkoušel jsem i zdejších pár receptů, ale nejvíce mi chutná pečený s ostatní zeleninou. Lilky, cuketu, papriky, rajčátka a nové brambory... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 22.7.2012
Na fotce je třetí a největší plod co jsem zatím sklidil. Ač je rajče zralé, tak je tvrdé a pro mne zcela bez chuti, jestli je to absencí slunce nebo odrůdou nedokážu posoudit. Takže jsem ho měl letos poprvé a naposledy. 
Sklizeň rajčat 2012, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Taky přispěji troškou do mlýna. Sklizeň brzdí počasí skoro každý den prší a přes noc je kolem 9°C, takže to jede nejvíce ve skleníku u zdi. Plíseň zatím taky nemám
Sklizeň rajčat 2012, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Nechci Vám vnucovat moje zkušenosti, ale podle mě na prvním obrázku je Goldkrone a na druhém právě(i tvarem plodů) Ildi
Sklizeň rajčat 2012, 17.7.2012
Také bych se připojil k Ildi, záleží co jste vlastně koupila. Já jednou koupil Bejbino a světe div se vyrostlo zrovna Ildi. Perun nemá takové vijany jako je na obrázku. Hodně podobné květenství má i Riesentraube a Lemon Plum.
Sklizeň rajčat 2012, 16.7.2012
Taky bych ho nechal, jenže v širém okolí jsem největší rajčatový experimentátor, mám 23 odrůd a každý kdo přijde na návštěvu by chtěl nejrači ochutnat od každého a to bych mohl pěstovat rajčata jenom pro ně. Takže Ildi to jistí 
Sklizeň rajčat 2012, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Dne jsem sklidil část ůrody, hlavnim tahounem je Bejbino, Tumbling Tom pak Minigold a už se pěkně rozjíždí i Start, Andromeda, Ildi a další
Sklizeň rajčat 2012, 10.7.2012
Tak se mi sklizeň rozšířila o odrůdy Orange banana chuťově nic moc je hodně moučnaté, Riesentraube je podle vijanů takové červené Ildi dobré méně šťavnaté, Whitecherry dobré lehce nažloutlé, Brownberry jsem neodhadl zralost takže bylo dost kyselé,... celý příspěvek >
Rozmarýn - moje poznatky, 8.7.2012
Do pekáče vložíme drůbeží maso, osolíme, opepříme, pokapeme olivovým olejem. Přidáme cca 20dkg anglické slaniny nakrájené na plátky(dle chuti více nebo méně) a 4-5 větviček rozmarýnu, podlijeme vodou. Pečeme na 180°C do zlatova, během pečení... celý příspěvek >
Rozmarýn - moje poznatky, 8.7.2012
S tím zimováním nevím, na zkoušku jsem jeden nechal na záhoně řádně přihrnul a nastlal chvojím, při největších mrazech -27°C bylo na záhoně přes půl metru sněhu a na jaře byl fuč. Dokonce mi při velikonočních mrazech -6°C značně omrzl i nově vysazený... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 5.7.2012
Já nemohu moc porovnávat, protože sklízím zatím pouze ve skleníkách. U zdi především v květináčích převislé odrůdy Tumblink Tom Red a Yellow chuťově výborné šťavnaté s tenkou slupkou a rajčatovou chutí. Dále v záhonu Bejbino a Zolotaja Andromeda... celý příspěvek >
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 2.7.2012
Hnojím hnojem, kompostem, výluhem z kopřiv a když si někdy vzpomenu tak dám Kristalom plod a květ. Hold to bude odrůdou, jiné takhle neblázní
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 27.6.2012 Obsahuje fotku
Jak jsem psal je to domo robo samospádem z 1000l nádrže, nic profi. Docela dlouho jsem laboroval s různými způsoby jak si zjednodušit zalévání, moc pokusů zkončilo neůspěchem. Až jsem vyzkoušel toto a funguje k mé spokojenosti. Základem jsou tenké... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 26.6.2012
Už nějaký ten rok co mě baví pěstování rajčat, jelikož je pěstuji sám (dříve to byla otrava, protože jako "dítě" jsem musel rajčata každý den zalévat... no zná to asi každý) je pěstuji ve skleníku hlavně pro dřívější a delší sklizň, vyhnutí se... celý příspěvek >
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Toto je jedna rostlina odrůdy Currant, zaštípl jsem už asi 20 vrcholů a stále je to houby platné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika