Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.6.2012
Na divoká rajčata čtu na netu jen samou chválu, děkuji za tip. Lenča
Mšice na kopru, 13.6.2012
Vidíte a...  Lesní medovicový med pochází ze sběru výměšků mšic, které včely sbírají spolu s lesním pylem. Tento med je vyhledávaný pro svoji charakteristickou ostřejší chuť, nicméně obsahuje také více fruktózy, minerálních látek a... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 13.6.2012
Máme vrabce a ráno skáčou po okapu před oknem ložnice... někdy mě jejich "řev / zpěv" vzbudí, někdy ne; nevadí mi to... poslouchám a zase usnu . Máme i vlaštovky, jiřičky ve chlévě a na seníku, tamtéž i netopýry; špačkové hnízdí ve staré... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 12.6.2012
Prosím p. Milana o konkrétní radu, abych mohla posoudit její využití. Minulý rok byl 1. rokem, kdy se mi, pouze u některých rajčat, projevila výše popisovaná vada. Kdyby se letos ukázalo, že v tomto duchu bude pokračování, budu ji muset řešit a zatím... celý příspěvek >
Lilkoviště, 6.6.2012
Tak teď se rozběhla tvorba slin jako u Pavlovových psů . Děkuji , Lenča.
Lilkoviště, 6.6.2012
A mohli byste, prosím, přihodit nějaký receptík   ? Ráda bych také naučila členy rodiny ke konzumaci. Děkuji, Lenča. 
Zlomené rajče v půlce, 6.6.2012
Ta spodní část bude pokračovat v růstu..., jak píše p. Walter, vyberete si silnější zálístek a ten bude tvořit hlavní výhon. Někteří tento postup využívají k množení. I ze zálístku, který vylomíte si vypěstujete další sazenici (zakoření jak ve vodě,... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 5.6.2012
Ráda bych znala erudovaný názor na tuto informaci (mrazím mošt v PET lahvích- zatím!) Lenča. Onkolog Sheryl Crowové řekl: „Ženy by neměly pít balenou vodu, která byla ponechaná v autě. Teplo reaguje s chemikáliemi z plastu láhve, čímž se do... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 3.6.2012
Je dobře, že se nám diskuze rozjela...opět na 2 skupiny . Obecné doporučení pro pěstování rajčat venku nebo ve skleníku není odpovídající. Každý bydlíme v jiné poloze a podle toho musíme postupovat. U nás (podhůří, 400m.n.m., otevřená krajina... celý příspěvek >
Budeme dnes přikrývat?, 3.6.2012
Podjesenicko - teplota klesla na 3,9´C (naměřeno ve výšce 1,2 m).
Pěstování rajčat, 2.6.2012
Letos jsem poprvé zasadila do skleníku před tyčková rajčata i 2 odrůdy keříčkových (Pavlína a Dulcia - na zkoušku). A jsem překvapena tím, že jsou první v nasazování plodů!! To je běžné? Předbíhají Bejbíno i Pollicino a další... Zato Vilma mi... celý příspěvek >
Bio a zdravá hnojiva na rajčata, 2.6.2012
K jíchám jsem našla pouze toto: Výluh z kostivalu, který je bohatý na draslík a bílkoviny, se považuje za výborný koncentrát živin pro rajčata, zelí a celer. Jícha z kopřiv je zase bohatá na dusík a obsahuje také kyselinu křemičitou, která... celý příspěvek >
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
Po tolika předpovědích mrazíků jsem už také nevěděla - přijdou/nepřijdou - čekat/nečekat. Ale každý den zakrývám / odkrývám a nevím kdy přestanu . Loni jsem myslela, že skleník je dostatečná ochrana a nebyla. Letos překrývám už dost narostlá... celý příspěvek >
Josta - co jí je?, 16.5.2012
Tak u nás letos nejkrásnější stromkový keř červeného rybízu pěkně pučel, nasadil bohatě na plody, ale v té době se vývin zastavil, listy už nevyrostly a v současnosti vypadá na konec. Připomělo mi to popis moniliózy, i když ta byla popisovaná pouze u... celý příspěvek >
Doporučte dobrého architekta, 12.5.2012
Máte, prosím, kontakt na dobrého zahradního architekta v Olomouckém kraji, konkrétněji okres Šumperk? Moc děkuji, Lenča.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika