Příspěvky uživatele - 165.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Časopis o zahradě, 9.6.2009
Také souhlasím s tím, že nejlepší časopis je Zahrádkář -  je totiž velmi praktický a zaměřený především na užitkovou zahradu obsahující mnoho tipů a nových aktualit. Časopis Flora se orientuje také na okrasnou část zahrady a Naše krásná zahrada... celý příspěvek >
Padají mi květy/poupata u rajčat/paprik, 8.6.2009
Dobrý den, přihnojování rajčat a paprik Kristalonem květ a plod je myslím dobrá volba - taky ho pužívám. Jinak jak sazenice rajčat a paprik vypadají na fotografiích dobře, přesný důvod opadu květů u Vašich sazenic neznám, jinak ty malé lístky... celý příspěvek >
Co přes léto do skleníku?, 4.6.2009
Dobrý den, jak již zde padlo zkuste tam dát pár sazenic lilku - mám s ním dobré zkušenosti a letos se ve skleníku chystám pěstovat i mochyni peruánskou, pokud máte hodně místa zkuste i vodní nebo cukrové melouny, popřípadě i něco exotičtějšího -... celý příspěvek >
Delonix regia?, 22.4.2009
Je to určitě Delonix regia (Ohňový strom). Měl jsem dva stromečky tři roky, bohužel letošní zimu nepřežil ani jeden, i když byly uschovány v teplém a světlém sklepě a na střídmou a pravidelnou zálivku jsem nezapoměl. Nemám vůbec tušení proč uhynuly.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika