Příspěvky uživatele - 118.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - klíčivost semen, 8.3.2011 Obsahuje fotku
Letos me to krasně vyšlo vše i zahraniční a zaroven tak i rajsky...
Koupím rouby jabloní, 8.3.2011
;))) vy jste vtipalek vyhledáváno vosami ;)) Tak to bude levnejší si ho koupit s marketu tam ho vyhledavaj jen přímí konzumenti..;)) jste me tedy pobavil
Roční zaštěpená meruňka - řez?, 7.3.2011
no je tu střed zájmů ;)) ja bych se logicky přiklonil k panu Vysloužilovy a to hlavne z duvodu jak píše, že jeden výhon špatne zacelý celou ránu po roubování což je celkem logické...
Dýmovnice do skleniku, 6.3.2011
lidičky ted jsem koukal na loskutáka a byla tam dýmovnice do skleniku ma s tim nekdo zkušenosti je to učinné?
Loni zakoupený substrát, 5.3.2011
do každe zálevky dej par zrniček (4-5) hypermanganu jako desinfekčni činidlo a maš po problemu ;))
Potíže s výsevním substrátem, 5.3.2011
firma agro jemny s ostrym pískem super 98 % uspěšnost ;)) to je moje zkušenost...
Ostružina rezať či nie?, 4.3.2011
ja to delam na podzim aby se dala síla do tech novejch výhonu... ale nic se nedeje když na jaře se to šmikne..
Kumkvát, 3.3.2011
kumkvát - musi se taky roubovat či jen stačí pecka? nemam představu u tohoto citrusu jak dlouho mu to trva do plodnosti..
Ostružina rezať či nie?, 3.3.2011
nechat tak dat je na dratenku co nejvíc vodorovne a letos by mela na bočnich vyhonech zaplodit pote se vyhon odstrani a mezi tím do podzimu by meli vyrust další na příští rok..a tak pořád dokola... přeji hodne ostružin
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 3.3.2011
jsi se nemohl dočkat vid ;)) no u nas sousedi se taky nemohli dočkat a vetšinou ani nedočkaly...;))
Roubování třešně, 2.3.2011
jaky ma vyznam broskvoví semenač na slívu? jake vyhody to přináší?
Není pozdě na výsev paprik?, 1.3.2011
určo neni pozde dle lunarniho kalendáře nejvhodnejší doba 9-10.3 a za vhodnych podminek možna bude lepší jak v unoru ;)
Roubování třešně, 25.2.2011
no ted se otepluje na výkend je hlašene otepleni pak sice opet mrazy, ale mezi tim by to mohlo klapnout, ale co udelaji ty mrazy potom roubováni?
Roubování třešně, 25.2.2011
tak když už jsme v té polemice: zítra bych chtel poprvé v životě ;)) zkusit naroubovat na ptačnici třešen, ptačnice je tak 3-4 cm tlusta mající boční výhony..rouby sotva centimetr jakou metodu použít a proč??? nazoru jsem tu četl nekolik a jsem s... celý příspěvek >
Rez jabloní, 25.2.2011
ja bych nesouhlasil : řežu 4 rok takto meli jsme zanedbyne stromy po předchozich majitelích a kdybych to udelal klasicky dočkal bych se akorat zavlčeni..principy letniho řezu lze aplikovat na jakykoliv strom krom opravdu velkych stromu např star\ch... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika