Příspěvky uživatele - 175.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc lípy, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Vážení, potřebuji poradit co je to za nemoc a případnou léčbu. Lípa za posledních asi 5 - 7 roků vždy o tomto čase shodí část listů a koruna hodně prořídne. Některé větve uschnou. Strom je to krásný a byla by ho škoda. Děkuji Zdeněk
Jaro 2014, 22.5.2014
Dobrý večer. Obrubník má svou funkci. Zatím je tam jako pěst na oku - souhlasím. Tato sestava je jenom začátek budoucí velké skalky. Po dokončení druhé strany, vydláždění soutěsky kamením a osázení nebude obrubník vidět. Zatím drží geotextílii,... celý příspěvek >
Jaro 2014, 21.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Už i na Šumavě přestalo konečně pršet a kytky drobet kvetou. Zdeněk
Boruvka z lesa, 10.4.2014
Dobrý večer. Brusinky a borůvky se dají pěstovat normálně ve skalce není to žádná věda. Jsou to keříčky velice nenáročné. Borůvky chtějí lesní hrabanku. Brusinky snesou vyloženě kamenité "podloží". Až pojedete někam vlakem - horskou lokálkou tak se... celý příspěvek >
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 27.6.2013
Dobrý večer. Bydlím na Šumavě v 800 m.n.m.  V minulosti se zde slimáci téměř nevyskytovali, ale nyní pozoruji prudký nárůst těchto žroutů. Také chodím ráno a večer na "lov". Co chci říct - přišel jsem na to, že slimáci mají... celý příspěvek >
Salát, 23.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Salát se dá pěstovat celoročně ve skleníku a pařeništi. Je třeba používat mrazu odolné odrůdy. Já upřednostňuji salát ledový s názvem Ledáno.  V září si jej vyseji a začátkem října mám sazeničky. Ty potom rozsadím do skleníku a... celý příspěvek >
Stříhání červeného javoru, 18.11.2012
Dobrý večer. Javory můžete stříhat v podstatě celou sezonu. Nehledejte v tom žádnou vědu. Představte si tvar který chcete, strom normálně ostříhejte a potom jenom udržujte. Podívejte se do přírody jak jsou polámané stromy po mokrém sněhu a jak... celý příspěvek >
Bellamira - opylovače, 17.11.2012
Dobrý večer. Zdejší švestky /neznám odrůdu/ se nechávají přejít mrazíkem , potom jsou hodně sladké. Tento první plod jsem utrhnul tak nějak odhadem. Odrůdu Belamíra s Nancýskou nemohu porovnat, protože ji neznám.  Byl bych rád za každý... celý příspěvek >
Fazole becovky, 18.10.2012
Dobrý večer. Becoky se dají koupit normálně v potravinách jako fazole, čočka, hrách atd. Zdeněk
Tisy - tvarování, 5.10.2012
Dobrý večer. Fotka by hodně pomohla. Zdeněk
Vytápění skleníku, 17.9.2012
Dobrý večer. Chtěl jsem ještě podotknout, že teplo se dá na krátkou dobu získat , ale vše začíná a končí na nedostatku světla. Zdeněk  
Identifikace něčeho, nevím ani čeho, 31.8.2012
Dobrý večer. Krásný ekzempláž do sbírky. Zdeněk
Becoky, 18.8.2012
Dobrý večer. Becoky nemusíte mořit, stačí je nechat řádně vyschnout a potom je uchovávejte v mrazničce libovolně dlouho. V žádném případě neztrácení 100% klíčivost. Taky jsem je pěstoval v Havířově. Zdeněk 
Nemocne svestky, co s tim?, 6.8.2012
Dobrý večer. Děkuji za informaci. Zdeněk
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 12.7.2012
Dobrý večer. Bazén je stavěný pro normální koupání. Pokud do něj vpustíte hejno dětí bez kázně nevím - nevím. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika