Příspěvky uživatele - 150.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaštipování borovice, 4.4.2012
Děkuji...
Zaštipování borovice, 4.4.2012
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, mám zasazenou borovici černou má 2 roky a asi 80 cm a já bych chtěla aby byla hustější a drobet ji usměrňovat v růstu.Četla jsem něco o vylamování pupenů, že potom zhoustne, ale nevím kdy jestli pupeny vylamovat... celý příspěvek >
Levandule, 16.3.2012
Dobrý den, já myslím, že jako normální, asi tak 30 až 40cm... ale na zimu Vám francouzská levandule venku nepřežije.
Jak zastřihnout smrčky, 4.1.2012
Dobrý den, vím že je ještě hluboká zima, ale já už přemýšlím a nemůžu se dočkat, až začne práce na zahradě..A proto se chci zeptat, loni z jara jsem vysázela smrčky na živý plot, teď mají asi okolo 50cm, přečetla jsem si zde, že je dobré střihat... celý příspěvek >
Zimování hortenzie, 18.9.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám zazimovat hortenzii, jestli stačí navršit listí a nebo ji do něčeho balit, představovala bych si do juty, nebo do netkané bílé textilie, ale někde jsem četla i do folie, ale měla bych strach že pod folií... celý příspěvek >
Druhy levandule, 12.7.2011
Dobrý den, pěstuji levanduli a mám dva druhy, jedna má pěkně dlouhé stonky ale je docela řídká a kvete skoro bíle a druhá má krásné fialové květy je i pěkně hustá, ale je docela nízká, myslím že je to levandule lékařská.A já bych na své zahradě... celý příspěvek >
Bílý povlak na listech dubu, 6.7.2011
děkuji
Bílý povlak na listech dubu, 6.7.2011
Dobrý den, mám doma malý doubek a listy jsou takové bílé jako nějaká plíseň,ale má to i sousedka a je to i na ostatních dubech... zajímalo by mě jestli někdo neví co to je a jestli to jde něčím postříkat, aby byly listy hezky zelené... díky
Ožrané listy na vilínu, 18.6.2011
no právě že mě taky nepustil ani pupen, listy jsou jakoby pořád zavité a některé ožrané, ale prosě je pořád stejný jako když jsem ho sázela, tj. asi před dvěma měsíci..takže je to asi normální  
Okrasná jabloň, 18.6.2011
Dobrý den, prosím o radu.Z jara jsem vysadila tři okrasné jabloně červenolisté.Myslím že se jim dařilo, protože krásně odkvetly a začaly růst, ale včera jsem si všimla že jedna jabloň má nějaké divné listy, zdá se mi že se na nich dělají takové... celý příspěvek >
Ožrané listy na vilínu, 15.6.2011
Dobrý den chci se zeptat, zasadila jsem na jaře vilín a zdálo se mi že má stále málo listů a neroste. Teď jsem zjistila, že listy jsou asi ožrané, na jednom jsem zespodu našla jedu housenku a nebo to můžou žrát plži??Nemáte s tím nekdo... celý příspěvek >
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
Dobrý den také to máme na smrčkách a já si myslím že je to zmrzlé..nejdřív jsem myslela že neomrzly, ale pak se také objevily seschlé přírůstky a mají to i sousedé... Petra
Vilín, 1.6.2011
Dobrý den, Koupila a zasadila jsem si VILÍN a zajímalo jak se pěstuje a co má rád... díky
Okrasná jabloň, 12.4.2011
Dobrý den, poradí mi někdo?? máme okrasnou jabloň červenolistou, asi 2 m s pěkně zapěstovanou korunou..měla jsem požadavek klasický menší strom.Cedulka ale už byla smazaná a já chci ještě 2 takové stromy a nebo alespoň podobné vzrůstem, jenže... celý příspěvek >
Skalník na kmínku, 5.4.2011
Díky za reakci... podnož zatim asi žije, když škrábnu tak pod kůrou je to zelené a na vrcholku to má pár zelených lístků, jinak jsou všechny rezavé a pořát tam drží... tak uvidím, jestli přežije, tak ho skusím na zimu zakrýt... snad přežije, nebyl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika