Příspěvky uživatele - 218.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 11.11.2011
Když udelam pravokořenou sazenici a utvořím angreštovej keřík z toho, budou s tím problemy? či i na keřovej angrešt se musí roubovat meruzalka?
Zastřešení přístřešku na dříví, 9.11.2011 Obsahuje fotku
Sice to neni na dřevo, ale na včelky, ale i tak se to da použít... material les a střecha vlnitý plast  - vyrobni naklady cca 1000kč
Pokaceni tresne, 25.10.2011
udelejte si hezkej pracovni víkend, ořežte seřežte naštípejte... a nechte pro tentokrat zakony spát.. jen škoda ořechu... JT
Nárok na záruční opravu, 17.10.2011
brzda neni spotřební materiál a funkční zařízení, zakže si myslím, že brzdu lze reklamovat pokud neni zavada učiněna z vaší strany ale ze strany vyrobku...
Postřik jablek před uskladněním, 14.10.2011
Děkuji za informace..bohužel jsem jabka už otrhal. ale mužu zkusit ten roztok... teplota je známá ale doba expozice a množství třeba na 50l ? 10 s, 1 min?? a když dám do něj i třeba kuprikol bude to mít nejaky učinek?...
Červené listy, 14.10.2011
třeba líska červenolistá
Trnovník akát, 12.10.2011
pokud nekvetli v kvetnu - plody lusky nebudou :) letos hodne akátům hodně pomrzli květy..
Trnovník akát, 12.10.2011
každopádne mu snadno mrznou květy.. proto zaleží v jakých nadmořskych podmínkach jej máte..
Postřik jablek před uskladněním, 12.10.2011
Lze jablka stříkat před uloženim do sklepa - v mem případe velmi vlhkeho - sirnatými či mednatými prostředky proti výskytu skládkových chorob? Naš sklep sířím i vápnim a přesto mam dost zhnilich jablek v pomeru se zdravími ikdyž se snažím vybírat co... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 16.9.2011
Dá se nahradit Sulka Rovralem při moření česneku?
Lilkoviště, 20.7.2011
Já jim od spodu vyštipoval zalistky jako u rajčat a valí si to do vrchu.. jinak pěkně fotky a výpěstky ;)
Lilkoviště, 19.7.2011
No já mel včera už prvni vlastní kousek a odruda česky ranny ;)
Cerne paprikove lusky, 15.7.2011
že by odrůdou ;) loni jsem mel tay tmavě fialové... jen nazev už netuším..
Nejchutnější rajčata, 15.7.2011
hezký, hezký ;)) me ješte nezačali ani červenat... ale naštěstí bych řekl že me ty mrazíky přežili všechny a dneska ani nejde poznat, že by nejake mrazy byly... jediné co me mrzí je že jsem nekoupil nesmívatelne popisky a ted jen tápu co je co...... celý příspěvek >
Lze zasadit zimní pór po česneku?, 1.7.2011
zimni por no je to cibulovina po cibulovině... pekingské zeli, fenykl, ledovej salat..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika