Příspěvky uživatele - 96.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Arkadia, 14.8.2010
Dobry den, o jaky pestebni tvar se pokousite, stredni vedeni, vysoke vedeni? Zatim se podarilo dle popisu vytvorit tzv. vedeni na hlavu, coz muze byt zadouci. Z rezem bych pockal uz na jaro, reva se bude s rustem jiz brzdit a zacne vyzravat. Max.... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 3.7.2010
dobry den, letos mam stejny problem u letos zjara nasazenych tri stolaku (Arkadia, Nero, V 25-20). Po cca 8-10 cm jarnim prirustku se rust zastavil a nejak stagnuje, zatim jsou ale sazenice zive, tak zatim nepropadam panice. Mozna rostlina... celý příspěvek >
Choroba hrušky (fotografie), 22.6.2010
Ano, jedná se o rez hrušnovou.
Zmrzla?, 19.5.2010
pravdepodobne vyhon loni dostatecne nevyzral a vymrzl. pokud jsou ony dve ocka z uslechtile odrudy nechte je rust a zapestujte novy kminek. Reva ma urcite jiz vytvoreny lepsi korenovy system a i rust bude podstatne lepe nez minuly rok. Je to zcela... celý příspěvek >
Skudce vinne revy, 15.5.2010
Videl bych to na roztoce Vlnovníka révovového. podivejte se na spodni stranu listu. Na mladých listech se objevují vypouklé červené puchýře. Na spodní straně puchýře se vytváří vatovitá plst. Ochrana napr. Omite 570 EW apod., mrknete... celý příspěvek >
Prosím o radu, 6.5.2010
Dobry den, nezlobte se ale nebude treba lepsi si neco precist v nejake odborne literature a pak se treba ptat na nejake jiz konkretni veci. Takto se pak dostavame do temer nekonecne spiraly dotazu, ktere by jiste byly v te literature.  Ale... celý příspěvek >
Prosím o radu, 4.5.2010
Taky bych doporucil, kupte si i nejakou literaturu.
Stolní odrůdy, 8.2.2010
Dobre odpoledne, rad bych se zeptal jake mate zkusenosti s odrudou Dóra. Jaka je mrazuvzdornost, kdy vam dozrava, chut, ceho si cenite popr.  vam vadi na teto odrude. Ja si ji vysadil v roce 2008 JZ svah, 300 m.n.m., v roce 2009 ukazala... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru , 25.8.2008
Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem zaharadního traktoru na sekání trávy (popřípadě i vzrostlejší trávy) plocha bude dost velká. Po přečtění fora jsem vyloučil HusqvarnU a "levné" traktory typu Partner MTD atd. Chci především kvalitní stroj, který... celý příspěvek >
chmel otáčivý, 30.8.2007
Obratte se na firmu Starkl zahradnik.
špendlíky/ semenac, 17.4.2007
Ze 100 semenáčů by mohl být nějaký s většími plody nebo odolnější šarce :) Viděl jsem v jednom internetovém obchodě (UK) křížence Katalonského špendlíku a čehosi. Třeba by bylo dobré ho s něčím sprsknout...
Opál, 17.4.2007
Je to kříženec Oulinské renklody a něčeho.
Pergola nebo přístřešek?, 10.4.2007
Jedná se o příspěvek z 17.5.2006 17:03 hod.S pozdravem likis@seznam.cz
Pergola nebo přístřešek?, 10.4.2007
Dobrý den, letos bych rád postavil tzv.zastřešenou pergolu, proto se pročítám tímto diskusním fórem a mám prosbu.Přístřešky v tomto příspěvku zhruba splňují moje představy, jak by moje posezení mělo vypadat.Dalo by se poslat na můj e-mail pár... celý příspěvek >
Vyžínač motorový PKR 1100/34, 20.7.2006 Obsahuje fotku
Jsem s ním maximálně spokojený. Nepoužívám nože, ale strunu. Struna dodaná k vyžínači není dobrá, koupil jsem profi strunu, cca 10 Kč/m, na hlavu se vejde 5 m. Vyžínám příkopy i prostory kolem obrubníku. Nože jsou na hrubší náletový porost, kvalitní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika