Příspěvky uživatele - 16.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Na fotce vidíte nový sud a do něj svedený nově napojený okap. Podél těch schodů směrem dolů od sudu a kolem kraje kompostu pak teče voda, jež už se případně do sudu nevejde. Co s tím? Jak vyřešit, abych pak neměl v tomto úseku totální výplach zeminy... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 1.5.2010
teď už to nemůže pomoci, bohužel je lepší někdy stříknout něco i více dopředu než evidentně pozdě, já letos aplikoval Sulku díky dešti snad 3x po několika dnech a myslím, že to dopadlo dobře
Závlaha Gardena Micro-Drip, 1.5.2010
Máte s tím zkušenosti? mám skleník 3 x 3.6 metru, na protější straně 2+2 okurky a zbytek na každé straně po 6-8 paprikách na půdě tkaná černá textílie po ní bych rozvedl potřebné hadice a ke každé paprice umístil jeden "kapač" plus k... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 30.4.2010
Doporučuji skutečně jako zejména rychlá pomoc při nějakém problému viz třeba nedostatek kalcia atd... jinak je to dle mne tahák na peníze... jeden soused řeší hnojení tak, že do každé konve dává asi 3-4 granulky cereritu ať zalévá cokoliv... a... celý příspěvek >
Černoplodé maliny, 29.4.2010
letos jsem je nasadil, rád vám dám pak během léta vědět mám je z Jilemnice, zásilkové zahradnictví
Papriky už ven?, 29.4.2010
moje řeč, vždyť např. příští týden má propršet a 11 stupňů 
Rajčata a okurky, 28.4.2010
ono to LZE, jistě, ale až na výjimky (podhorská oblast?) to prostě není dobrý nápad... už jsem to tu psal mockrát, nenechal jsem si poradit a loni rajčata do skleníku zasadil... plodů spousty, to ano, ale ty trable s plísní a to neuvěřtielné větvení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika