Příspěvky uživatele - 147.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který přípravek do kompostu?, 11.4.2011
Zdravím vespolek. Dosud jsem žádné "urychlovače" kompostu nepoužíval. Protože letos budu mít na kompostování více trávy, zajímaly by mne zkušenosti s různými přípravky na bázi bakterií.
Maliny - rostou si kde chtějí, 10.4.2011
Jestli máte sekačku a umíte ji používat, není co řešit. Jinak existují totální herbicidy.
Psí exkrementy do kompostu, 10.4.2011
1. Nečtěte stránky hnutí Duha. 2. Není to problém. 3. Popel čistý dřevěný ano, uhelný do popelnice.
Škůdce salátu, 8.4.2011
Drátovec asi, larva brouka kovaříka. Prohrabat zem a zlikvidovat slepicím.
Jaký tvar koruny u meruněk?, 8.4.2011
Odkazem na vlákno o broskvoni NECHCI doporučovat stejný řez !!! Mám na mysli východiska a konsekvence, která vyplynuly z diskuse.
Jaký tvar koruny u meruněk?, 8.4.2011
Prosímvás nejančete. Čeho se bojíte? V zahradách rostou spousty stromů s kotlovitými, dutými a jánevímjakými korunami. Názory pana Ronyho jsou velmi kategorické, nepřipouštějící alternativu, nekompromisní. Otázka je, zda to má v praxi zahrádkáře tak... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 6.4.2011
Zdravím vespolek. Koupil jsem nyní broskvoň a chtěl bych ji postříkat proti kadeřavosti. Co použít, aby to bylo alespoň trochu účinné?
Cibule sazečka, 4.4.2011
Nedávejte mrkev s cibulí, bude se Vám to špatně kultivovat. Jsou jiné požadavky na zálivku. Nijak to nepomáhá. Dejte obojí na svůj záhon.
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Informace jsou zde.
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Nechci kazit diskusi a posouvat ji jinam, ale nemáte pravdu, že řidšího oleje je menší spotřeba. V průměrně vykloktaném motoru je to naopak.
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 4.4.2011
Nestane se nic. Články, které píší, že je to špatný olej, nečtěte.
Odruda Wangenheimova, 3.4.2011
Už si na ni moc nepamatuju, ale odhadem tak 5 metrů.
Může se nechat zamrznout voda v hadici?, 3.4.2011
Já to vyzkoušené mám, popraskají plastové spojky jako fík, roztrhá to litinové fitinky. Hadice vydrží.
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 3.4.2011
Plastová žádná. Sežeňte si gumovou, jestli existuje. A i ta se občas zlomí.
Jak ostříhat stromkový angrešť, 3.4.2011
To že stříhání nepotřebuje nelze takto z luftu vyslovit. Záleží jak prosperuje, a jak vypadá korunka. Podobný dotaz tu byl nedávno a zodpovězený.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika