Příspěvky uživatele - 158.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování, 17.8.2010
Dnes jsem se pustil do očkování.Vše na podnože odkopků trnek.Naočkoval jsem Červený rynglot, Hanitu a Hagantu.Tak uvidím... Někdo tu psal, že za 14 dní je třeba cvrnknout do řapíku a měl by upadnout.Tak snad se alespoň půlka stromků uchytí (z 10... celý příspěvek >
Švestka odolná šarce, 17.8.2010
Tak takové pokusy se dělají v laboratořích. Jejich výsledky jsou mnohem rychlejší a přesnější :-)
Kde sehnat mirobalány, 10.8.2010
Nevíte někdo kde by se dali koupit mirobalány.Psal jsem do dvou školek v mém okolí a ti mi tvrdili, že je nakupují od zahraničního dodavatele.Adresu mi nedali.Nevím jestli jsou podnože nějak licencované, nebo jestli je problém s tím, že je o ně... celý příspěvek >
První slivoně už zrají, 10.8.2010
Na Kroměřížsku už dozrávají špendlíky.Už čtvrtý den koštuju.Začíná dozrávat první slivoň-odrůda neznámá.Jinak první mirabelky budou cca za 1-2 týdny.
Očkování, 8.8.2010
Chci se pustit do očkování slivoní.Myslím, že teď je ta pravá chvíle.Lze naočkovat na podnože odkopků slivoní durancii?Soused má výborné durancie.Letos mu vyrazilo hodně tzv.vlků. Můžu je použít...?Jsou to letorosty a chci z nich vzít očka.Někde jsem... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 31.7.2010
Tak tady mě asi někdo nepochopil, co se týká hnojení již výše zmíněným králičím hnojem.Na podzim zaořu, na jaře zasadím např.brambory a po sklizni na místo po bramborách zasadím česnek.Letošní česnek mám sklizený a hlávky jsem měl velké téměř jako... celý příspěvek >
Stříhání tůjí, 28.7.2010
Hm tak to bych Vás chtěl vidět jak stojíte na žebříku a zkracujete křovinořezem thuje.Aby jste docílil výšku řezu 2 -2,5metru musel by jste mýt žebřík tak čtyřmetrový. A JE TO!! Komická představa... Tak to je téměř se 100% jistotou chirurgie :-)
Zavařování v mikrovlnce, 24.7.2010
Také jsem zkoušel zavařování v mikrovlce dle paní Berty.Zavařoval jsem okurky dle jejího návodu a jsem maximálně spokojený(resp.manželka).Tímto bych chtěl p.Bertě poděkovat za to, že se s námi podělila o své zkušenosti.
Zavařování v mikrovlnce, 19.7.2010
Paní Berto.Ten nálev máte před zavařením okurek úplně studený? A nejiskří vám mikrovlnka v místě víček?Asi to taky vyzkouším, protože ta úroda okurek je letos slabší a na plný hrnec to nebude.Kolik místa necháváte ve sklenici(bez nálevu).1cm... celý příspěvek >
Očkování, 5.7.2010
Vygůgloval jsem nějaké info a obrázky k tomu to tématu.Jen mi není jasné jestli ovocné stromy mají různé nároky co se týká časového úseku.Např.jádroviny v červenci a peckoviny později?Nebo je to snad jedno? Po odejmutí očka jak s ním... celý příspěvek >
Strupovitost 2010, 30.6.2010
Tak já letos strupovitost řešit nemusím.Plodů mají stromy zoufale málo a po tom šíleném množství vody, kdy mě pod stromy stály tak 3 cm vody po dobu cca 4 týdnů budu rád, když to stromy přežijí.Hnědnou mi a zasychají listy... a nejen mě.
Choroba hrušky (fotografie), 29.6.2010
Hm a to mě tady v jiném vlákně ujišťovali, že tůje rez nepřenáší.Nešlo by tedy posřikat i tuje.Já mám problém se rzí letos poprvé a to už mám hrušky vedle nich tak 10 let.Letos(alespoň já to tak vidím) je těch chorob a škůdců nějak moc, nezdá se... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 28.6.2010
Otázku jsem pochopil tak, že máte na stromě mšice?! Klidně můžete stříkat jen musíte dodržet ochranné lhůty, které jsou uvedené na postřiku.Trošku si tu počtěte a dozvíte se čím stříkat...
Rynglot, 28.6.2010
Dobrý den.Já i můj otec máme naroubovaný zelený rynglot na odkopku trnky.Stromky už rodí, ale letos začala z nezralých plodů vytékat jakoby pryskyřice.Nevíte někdo co to je?Není to náhodou klejotok(či jak se tomu říká)?
Očkování, 23.6.2010
Rád bych vyzkoušel očkovat slivoń.Něco jsem si o tom přečetl, ale moudrý z toho nejsu.Poradí mi někdo jak a kdy na to?Také mi není jasné jak poznám na větvičče to očko.V této době jsem viděl, pokud to tedy bylo ono-očko pouze na jabloni.Jakoby malý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika