Příspěvky uživatele - 10.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení cibulek po odkvětu, 4.2.2011
Dobrý den,   chtěla bych se zeptat, zda se cibulky hyacintů, narsiců a ostatních mají po odkvětu něčím hnojit? Nebo jakmile začnou žloutnout listy je to známka toho, že mají živin dost a nechat je tedy být, nezalívat a počkat až zežloutnou... celý příspěvek >
Muškáty ze semínek, 30.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, zrovna včera, 3 týdny po výsevu jsem si muškáty přesadila už do květináčků po jednom. Mají už většinou všechny po třech lístečkách. Mám také koupené petunie, typ surfinie, převislé, ty jsou tedy zatím miniaturní, ale už mají také... celý příspěvek >
Množení tlustice, 25.1.2011
Mám je takto zasazené asi od 8. ledna, tak nevím a zatím žádný nový lísteček není vidět, nevím, co je špatně...
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 25.1.2011
Já Vám rozumím ale to máte vypěstované doma, ale ty moje byly z obchodu, takže je tedy nepřikryly a proto se stvol nevytáhne? To mi není jasné, že by něco zanedbali, protože mi tohle udělaly skoro všechny koupené rychlené hyacinty...
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 21.1.2011
Dobrý večer, chtěla bych se poradit čím je způsobeno, že se stvol i s květy na hyacintu nevytáhnou nahoru, ale celé květenství zůstane zastrčené mezi listy... Mají málo světla? Jedná se o rychlené hyacinty z obchodu, stalo se mi to užvětšiny takto... celý příspěvek >
Odkvetlý amarylis, 11.1.2011
Díky teď je mi to už jasné. Takže teď hnojit až do září dusíkatým hnojivem, podle dávkování na balení, pak jí přemístit do vzdušné místnosti, kde jí poté opadají listy a pak jí nechat při nižší teplotě a čekat na nový stvol, pak přenést do místnosti... celý příspěvek >
Mečíky v nádobách, 11.1.2011
Takže v mém případě bude stříhání aktuální stejně až příští rok, když si nyní na jaře koupím hortenzii už nakvetlou. Takže tedy počkám, jak bude vypadat po zimě a pak jí např. v březnu můžu ostříhat? Tedy ty uschlé části.. O speciálním hnojivu na ně... celý příspěvek >
Mečíky v nádobách, 10.1.2011
Děkuji za tip, na ten Lukon se určitě kouknu, ale jestli nebudu si je nebudu moci prohlédnout osobně, ale pouze objednat, tak z toho mám strach, loni jsem si takhle objednala u Starkla polopřevislé námořnicky modré muškáty a přišly mi takové trosky,... celý příspěvek >
Denivky v nádobě, 10.1.2011
Takže pěstování ve velkém květináči nebo kontejneru nedoporučujete?
Mečíky v nádobách, 10.1.2011
Je mi jasné, že volná půda je volná půda ale bohužel ne každý má tu možnost pěstovat je na zahradě. Koupím si tedy velký květináč a uvidím, po kolika seženu hlízy mečíků, nevím, jak to prodávají a od kdy... A co hortenzie? Ty chtějí také větší... celý příspěvek >
Odkvetlý amarylis, 10.1.2011
Takže tedy jen hnojit dusíkatým hnojivem, předpokládám, že N je dusík. A pak mi tedy v srpnu opadají listy, pak ho nechám 2-3 měsíce v klidu a pak mi vyrostou listy nové a květ také?
Odkvetlý amarylis, 10.1.2011
právě že v těch příspěvcích se moc nevyznám. Jakým hnojivem tedy hnojit? Má to ještě cenu, když je vlastně už od začátku listopadu bez jakýchkoliv živin, zachráním ho? Co byste mi poradil(a) teď dělat?
Mečíky v nádobách, 10.1.2011
Děkuji za radu a můžete mi poradit jak přibližně velký by měl být ten květináč a jak hluboký, aby se tam cítily dobře? A cibule se sází kdy? Teď na jaře nebo až na podzim? Víte jsem začátečník a ráda bych se naučila co nejvíce, díky za radu
Odkvetlý amarylis, 10.1.2011
Dobrý den, v říjnu jsem si koupila v zahradnictví amarylis, který nádherně kvetl. Jakmile odkvetl, ustříhla jsem stvol a listy nechala. Už je to dva a půl měsíce, snažím se ho min. zalévat, ale listy stále drží. Můžete mi prosím poradit, co... celý příspěvek >
Denivky v nádobě, 10.1.2011
Dobrý den, chtěla bych si pořídit denivky, ale bydlím v paneláku a k dispozici mám jen balkon. Mohou se pěstovat také v nádobách? Díky za radu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika