Příspěvky uživatele - 4.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 17.4.2007
a myslím, že vložená energie, i když jí bylo víc než je normou, se vyplatila, aneb, vylít 250ltr meruněk na hnůj je škoda. dobrých 15 litrů čistých... uctivě, f.
destilační přístroj, 17.4.2007
pane Vašku, jste teoretik. kyselku v pálence jsem odstranil stejně jako kyselost ve víně - vápnem. trošku se zakalila, kal srazil bentonit. je to jednoduché - pravda je ve víně. z 250 LTR kvasu meruněk nateklo 18 ltr 52%. zásahem jsem ztratil 2... celý příspěvek >
destilační přístroj, 16.4.2007
zdravím. hledal jsem recept na žitnou režnou, a tak jsem tady. co říkáte na nápad, který je podobný tomu receptu v této diskuzi, jenom nezaložím cukrem, ale sladem? sladem proto, že je levnější... mám za lubem dejme tomu toto: 100ltr vody naleju... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.4.2007
páleníci, supr že tu jste a zdravím vaška teoretika, hahaha. mám problém, poraďte prosím, jestli znáte. nikdo mi nechtěl udělat meruně, protože kvas trocha zoctovatěl. ve 120 ne, ale ve třech 50ltr hobočkách byl ocet. nakonec mi známý půjčil garáž... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika