Příspěvky uživatele - 61.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci se napást na zahradě, 4.8.2009
Na pastvu by se hodila i třeba lucerka.
Palmy nesnáší přesazení, 2.8.2009
Přesadil jsem už po několikáté palmu do většího květníku a je vidět, že se jí to moc nepozdává.
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 2.8.2009
"dobře, že se nedáte odbýt.."-To jakože jsem ho odbyl??? v obyčejné hlíně to alespon spolehlivěji uschne, nebo shnije.
Ontario a vosy, 1.8.2009
vosy mají rády ocet s pivem.
Zapusteny sklenik, 1.8.2009
Jak moc se prosím zahřívá zapuštený skleník?určitě né tak, jak klasický nadzemní.At vím, jestli si ho mám pořídit.
Vosičky likvidijí úrodu, 1.8.2009
je to pilatka, chce to stříkat,-nakladený červ se prožírá z pecky, kde vyroste a pak tradá do světa-výsledek provrtaný plod, když dobře, tak se zatahne, když ne, začne hnít, ten kleotok z plodu je reakce rostliny na vyžranou dirku.to samo u... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 1.8.2009
prostě písek na beton, ne na maltu.
Skleník z polykarbonátu, 31.7.2009
stoproc.bych si myslel ten polyc.,prodůouží sezónu, izoluje jednou tak lépe, než jednoduché sklo.
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 31.7.2009
pecky jenom z pomeranče! ostatní je shit,-do truhlíku z pískem(bílým)opatrně zalévat-nepřelít-přiklopit igelitem, nedat na plné slunce, ale do polostínu, nebo přistínit.Až trochu narostou- postupně oddělávat igelit a potom rozsadit..Po zesílení... celý příspěvek >
Vosičky likvidijí úrodu, 31.7.2009
jaké vosičky, snad vosy né?
Sladkost letošních broskví, 31.7.2009
tak, tak.A nehnijou vám, mně moc, až přemýšlím, jestli je neotrhat, ikdyž pak by byly jak z obchodu, přece jen když to dozraje na stromě a není to podtržené je to rozdíl,vosy ty bestie tomu kažení napomáhají, dal jsem tam tedy flašky s pivem, ale... celý příspěvek >
Placate broskve?, 25.7.2009
vypadá parádně teda)),třeba ještě zesládne.
Skleník z polykarbonátu, 18.7.2009
Mělo by tam být teplo.
Skleník z polykarbonátu, 20.6.2009
jak prosím vypadá nekvalitní plykarbonát?
Citoník - problém s listy, 4.4.2009
Ted v chladnu určitě ne-e, ale pozor na to slunce, zažívá radikální změnu prostředí, takže polostín-dát co nejblíž oknu, ale za záclonu) ,moc nekolísavá teplota, ted tak kolem15-20 st.,nepřelévat(zvlášt když má málo listů-snížená potřeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika