Příspěvky uživatele - 188.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 31.3.2010
Já mám u každého keře zapíchlou tyčku, na konci mám přidělaný větrník. Dále mám mezi tyčemi natažený provázek a na něm přivázany CD média. Od té doby nemám s ptáky problém :)
Vari a radlice na sníh, 13.1.2010
Mám radlici ve spojení s převodovkou DSK 316,od které jsem původní kola oddělal a namontoval kovová kola (svahová kola určená k montáži vedle klasických, mají po obvodě na štorc přivařeny drapáky z plechu do tvaru šípů),pro která jsem nechal svařit... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 18.11.2009
Take by mne to zajimalo. Zatim jsem usadil nadrze, a zasypal do 3/4 vysky. Drzi jak prazdna, tak plna. Spise by mne zajimalo, co se stane, az je zasypu cele a na vrsek prisypu cca 30cm hliny :-)
Durancie, 24.8.2009
Zdravím, durancie vydržela asi 35 let, bez prořezávání, bez postřiků, každý rok obsypaná až se lámaly větve. Musela se vykopat protože byla úplně ztrouchnivělá. Odkopek z roku 1998 měl trochu trnek loni (jen na ukázku), strom vypadal jak koště a... celý příspěvek >
měsíční jahody žluté, 25.3.2009
K pěstování v truhlíku mi byly doporučeny měsíční jahody žluté - Fragaria vesca "Alpine Yellow". Můžete se někdo podělit o zkušenosti s jejich pěstováním (sklizní)? Děkuji Jana      
Cibulky lilie - na zimu ven?, 1.10.2008
V časopise jsem četla, že pokud pěstujete lilie, tulipány v truhlíku, můžete cibulky nechat v poměru 2:1 zemina: písek v truhlíku i přes zimu. Truhlík obalte bublinkovou folií a přikryjte chvojím, klestím. Cibulky by měly vydržet a trochu zimy jim... celý příspěvek >
minišeřík, 25.9.2008
Jak správně pečovat o minišeřík? Půda, zalévání, zastřihování, hnojení, přezimování. Děkuji.
druhy višní, 25.9.2008
Poraďte mi prosím, jaký druh višně bych mohla zasadit na severní straně pozemku s jílovitou půdou. Co je pro daný druh typické a jak jej správně zasadit a ošetřovat. Děkuji   
Černy jeřab (Aronie), 11.9.2008
Z černého jeřábu vyrábím každý rok víno i pálenku. Mám sice jenom jeden velký strom, ale podaří se mi vždy natrhat aspoň 30l bobulí (nahoru nelezu, takže je to tak půlka úrody). Letos jsem z nich ručním mlýnkem vysoval 12 l šťávy, u které jsem... celý příspěvek >
Jak na vodu?, 10.4.2007
Ty plastové nádoby mají dole dost velký kohout a dají se spojit. Dvakrát 1000 litrů je už nyslím dost. Chci to tak také řešit. Navíc chci mezi nádrž v zemi a na půdě dát pískovou filtraci. Tím by se mohla kvalita užitkové vody zlepšit. Nikde jsem to... celý příspěvek >
Volba mezi elektrikou a benzínovkou., 23.3.2007
Díky všem. Ještě to musím pořádně promyslet, ale asi tak na 70% vede elektrická pila. :) Klika
Volba mezi elektrikou a benzínovkou., 22.3.2007
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na Vaše názory. Proštudoval jsem si celé fórum, ale pořád nejsem rozhodnut, jakou pilu si koupit. Les nemám, bylo by to na pořezaní - zhruba 2x ročně dvou balíků odkorů (dva balíky se vlezou na valník za traktor -... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 26.10.2006
Ony jsou tam ty brusky dvě. Ta co uvádíte není POR ale GUDE GKS 108. Ta má 85 W. naprosto stejná je ALPHA TOOL v Bauhausu, ale za 1300 Kč. Tuhost se mi zdála dobrá. Má jen jediný sklon úhlu jako ta DUDE GKS 108. Muselo by se to ladit sklonem držáku... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 12.5.2006
Zdravím vespolek a musím se připojit. Metaltec M1 používám v autě už na druhou výměnu oleje. ( doporučeno ob jednu výměnu).  při prvním použití se motor asi po 800 Km podstatně utišil. totéž měl můj kamarád na Mazdě (650 Km). Rozdíl je znát... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika