Příspěvky uživatele - 146.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
živý plot z cypřišku, 27.2.2007
Mohla bych se zeptat jak hustě by se měl živý plot z cypřišku sázet? A má se stříhat? Pokud ano, tak až doroste požadované výšky , nebo dříve? Děkuji za odpověď. J.D.
Kde se daji sehnat semena araucarie araucany, 12.11.2006
Prosim o zdeleni kde sehnad semena araucarie araucany dekuji Roman
množení buxusu, 8.11.2006
CO se tyka  mnozeni rad bych se zminil o roubovani na kminek.Jedna se o mnozeni na jare ve skleniku ve vyšce 40cm panašovanou odrudou do boku.S pozdravem Roman
roubovani borovic do korun stromu -vaše skušenosti, 4.11.2006
Borovice se roubuji na jare při mirnem rašeni(v dobe kdy začinaji mit mizu)do boku.Jedna se o roubovani čeroveniku na vzrostlou podnož.Osobne jsem videl na leucodermis (v necelych 1.5m)naroubovanou smidti.O roubovani se da dočist ve spravodaji Acta... celý příspěvek >
roubovani borovic do korun stromu -vaše skušenosti, 3.11.2006
vaše skušenosti s roubovanim borovic do kmenu stromu
Roubování modřínu, 3.11.2006
modriny roubuji na pevne zakořenenou podnož venku(2.metry)kopulaci.Ujimavost je 90%.Dulezite je spravne obdobi.Hodne stesti Roman
čarověníky, 3.11.2006
roubovani čaroveniku v zaři ve studenem pareništi (smrky)je uspešne.
Réva ve skleníku, 7.5.2006 Obsahuje fotku
Kdy a čím hnojit révu ve skleníku?
Zantedeschia Albomaculata, 8.3.2006
Dobrý den, chtěla bych požádat a jakoukoli radu při pěstování této květinky.Jsem začátečních a kaly se mi hrozně líbí a ráda bych se jim věnovala.bohužel nemám zahrádku,takže mám k dispozici pouze byt.Dá se vůbec pěstovat v květináči?Jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika