Příspěvky uživatele - 4.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký ovocný strom?, 5.10.2009
Zdravím můžete mi prosím poradit jaký ovocný strom nasadit do výběhu mezi slípky.Díky
Motokultivátor, 30.9.2009
Bohatost směsi?ten pojem vím co znamená ještě zdob kdy jsem vlastnil škodovku, ale obávám se že tady se nic takového nešteluje.Ale pro jistotu se kouknu přece jenom jsem to mohl přehlídnout.
Motokultivátor, 24.9.2009
Zdravím a prosím o radu.Vlastním Motokultivátor MS16 nebo 19 přesné označení neznám.Letos došlo k tomu, že se mi rozsypalo ložisko v převodovce.Jelikož jsem zručný a nemínil jsem krmit ty chytráky z Mounfieldu rozhodl jsem se provést generálku... celý příspěvek >
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 24.3.2008
Díky moc, to co potřebuji vědět jsem bohužel na stránkách Mountfieldu nenašel.Prošel jsem to podrobně, lepší bude když zajdu přímo do Mountfieldu a seženu si tu příručku.Potřebuji jak se co kde připevňuje pro určitý typ práce.Kultivátor jsem zdědil... celý příspěvek >
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 24.3.2008
Dobrý den. Stal jsem se vlastníkem kultivátoru zn.Mountfield MSD-419, to označení si nejsem jistý zda je správně.Ale dle babičky je to jeden s prvních kultivátorů od jmenované firmi.Samotný stroj je ve vynikajícím stavu a je k němu veškeré... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika