Příspěvky uživatele - 172.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co patří a co ne do kompostu, 17.3.2007
Máme s manželkou věčné dohady co můžem kompostovat. Rozsudte nás prosím. Díky
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 17.3.2007
Ptám se protože bych pěstování chtěl zkusit, ale nevím zda se to ještě vyplatí. Nemoci, škůdci, cena sadby. Nepočítám čas a vlastní práci.Mám vyčleněno asi 200 až 300 m2.
Jak začít s pěstováním meruněk?, 17.3.2007
Chtěl bych zkusit pár meruněk na zahrádku před domek , jižní strana 400 m.n.m. Jaké vybrat, a jak se o ně starat alespoň první rok.
Hledám dobrou máslovku, 17.3.2007
Jakou odrudu máslovky na malou zahradu a jakého opylovače?
Pnoucí růže, 17.3.2007
Poraďte mi nějakou odrudu pnoucích růží, pokuď možno nenáročnou.
Odruda černého rybízu, 17.3.2007
V létě jsem dostala od kamarádky černý rybíz.Měl velké dobré plody, ale nevím jaká to byla odruda.Poraďte mi prosím s výběrem.Děkuji.
Petrklíč, 17.3.2007
Dá se někde sehnat Prvosenka Jarní?Hledal jsem ho u potoka, ale bez úspěchu.
Může jako opylovač zelené renklody sloužit švestka, 17.3.2007
Koupil jsem Zelenou Renklodu a nevím jestli nemusím koupit ještě opylovače? Mám na zahradě domácí švestku, odrudu přesně neznám.
Sakura, 17.3.2007
Poradte mi prosím nějakou odrudu převislé formy Sakury.Děkuji
Poraďte mi nějaké dobré rezistentní odrudy, 17.3.2007
Začínám a chtěl bych nějakou nenáročnou odrudu jablka popř. hrušně. Zahrada je asi 400 m. n m.Děkuji.
Chci si nechat poslat stromky poštou., 17.3.2007
Máte nějaké zkušenosti s tímto způsobem nákupu. Bojím se zajedno, že stromky dobou transportu a vůbec manipulací budou trpět a za druhé je to trošku sazka do loterie co vlastně dostanu.
Je třeba stromky z jara po zasazení stínit a stříkat?, 17.3.2007
Zasadil jsem teď v březnu broskvoně a třešně.Soused mi poradil, ať je něčím zastíním kvůli výkyvům teplot.Jak hodně je toto opatření nutné a jakým způsobem ho provést např. do jaké výšky? jakým materiálem z jakou propustností , dokola nebo částečně,... celý příspěvek >
Je třeba po zasazení mladých stromků na jaře stínit?, 17.3.2007
Zasadil jsem teď v březnu broskvoně a třešně.Soused mi poradil, ať je něčím zastíním kvůli výkyvům teplot.Jak hodně je toto opatření nutné a jakým způsobem ho provést např. do jaké výšky? jakým materiálem z jakou propustností ,  dokola nebo... celý příspěvek >
Dejte typ na keře., 17.3.2007
Děkuji za odpověď. Mám k sousedům drátěný plot a chci vytvořit více soukromí a mém docela dost místa ( 3-4m šíře)takže mi jde více o jednotlivé keře a jejich rozmanitost s tím, že budu jednotlivé keře postupně dosazovat.
Dejte typ na keře., 16.3.2007
Chci vytvořit asi 20 metrový živý plot a chtěl bych aby byl pestrý od jara do podzimu .Uvítám rady jaké složení rostlin případně jednotlivé rostliny osadit.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika