Příspěvky uživatele - 22.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hnojivo na trávník - 1) kozí trus, 2)můžou být komerční hnojiva nebezpečná pro zvířata?, 14.5.2007
Já používám na trávu, pod jehličnany a i pod ovocné stromky hnojivo HYDROKOMPLEX. Je skvělé a mohu jej všem doporučit. Milan
Roundup - po dopadu, 12.5.2007
Doporučuji Roundup.
Prosím, neberte to osobně, ale prostě nevydržím nereagovat - lehká chemie a farmacie mne živí celý život, 12.5.2007
Ano, taky se přikláním k roundupu - ty archaistické metody, jako kosy, srpy a další nesmysly. Divím se, že ekologičtí aktivisté jezdí v tramvajích, autobusech a luxusních autech.Proč nechodí pěšky, nebo denně nehřebelcují své kobylky v maštali... celý příspěvek >
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše, 7.5.2007
Roundup - ve vyšší koncentraci spolehlivě ničí i přesličku - to máme vyzkoušené.
Traktory mtd, 29.4.2007
Mate někdo zkušenosti s travnimi traktory mtd? Spolehlivost, udrzba atd? Diky
vosí hnízda v zemi, 28.4.2007
Tak a teď vám poradím zase já. Doporučuji auto. Na výfuk nasadit hadici a ten druhý konec do jejich vchodu - pozor nejlépe večer - kdy už nelítají. Nastartovat a pořádně přidávat na plynovém pedále. Úspěch zaručen. Dalším řešením je vylít do díry... celý příspěvek >
Jak na pařezy?, 4.4.2007
Jednoznačně Roundup.
Roundap a jeho vliv na stromky, 31.3.2007
člověče to bychom tu rakovinu museli mít všichni - vy asi nevíte jak se dnes pěstuje. Pokud si myslíte, že zeleninu a ovoce, které denně konzumujete a nejen z Česka okopávají a zbavují plevele nějaké bybičky na poli, tak to jste pěkně mimo. Vše se... celý příspěvek >
nezničitelný plevel v trávníku, 31.3.2007
Roundup, jedině ten pomáhá.
jak zničit plevel před zasetím trávníku a kdy zasít, 28.3.2007
Doporučuji postříkat roundupem a zasypat ty díry, pak můžete zasít novou trávu. Pokud to uděláte co nejdřív, tak bude trávník dostatečně vzrostlý a vytvoří si dostatečný kořenový systém, že nebude třeba zalévat každý den - ve vedrech. Čím později to... celý příspěvek >
nezničitelný plevel v trávníku, 27.3.2007
No právě Roundup zničí vše a máte klid.
nezničitelný plevel v trávníku, 26.3.2007
Doporučuji postřik Roundup a pak založit nový trávník, následně pečlivě sekat.
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 24.3.2007
V lese a v sadech se roundup používá běžně.
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 20.3.2007
Roundup se do rostlin vstřebává přes listy nikoliv přes kmen - viz broskvoň - to je nesmysl, ani pokud se dostane ke kořenům, tak není tak účinný, pokud vůbec - musí se dostat na list.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 11.3.2007
A já zase doporučuji Roundup.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika