Příspěvky uživatele - 7.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
živý plot - buk nebo habr?, 25.3.2009
A myslíte si, že by habrovo-bukový plot přežil výsadbu pod obrovským javorem? Bylo by tam dost sucho a světla nic moc.
Hnojení jehličnanů s podsypem kůry a textilií, 18.3.2009
Většinou nehnojím, ale poté, co nám na zahradě řádili 2 roky stavaři, tak jsou tůje dost zahnědlé a i ostatní jehličnany hnědnou. Tak jsem si říkala, že hnojení a zálivka by to mohlo spravit.
Výsadba cibulí Canna Indica, 8.3.2009
Zakoupila jsem teď v Baumaxu cibulky Canna Indica. Uvádí, že se sadí v březnu až květnu. Myslíte, že pokvetou ještě letos nebo až příští rok?
křídlatka - ať vás to ani nenapadne, 8.3.2009
Naprosto souhlasím - ten kdo si dobrovolně nasadí křídlatku na zahradu, si od sousedů zaslouží jedině odsouzení! My jsme zdědili hodně starý stavební pozemek, kde už 8 let bojujem s křídlatkou. Zatím bohužel vyhrává - a to jsme jí lili dovnitř do... celý příspěvek >
Zelené květy hortenzií, 8.3.2009
Nevíte prosím, proč mi růžové květy hortenzie Hydrangea mac. na podzim zezelenaly?
Stromečková růže, 8.3.2009
Myslíte, že se dá teď přesadit stromečková růže - Topolina?
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 26.2.2009
Vážená paní Faltová a pane Boštičko.Také jsem rád, že máte zájem o ovocnářství a jabloňové odrůdy.Česká republika je už nějaký rok členem EU, a proto pro ní též platí určitá pravidla o Rostlinolékařské péči a ochraně území.Vím, že Vás jako zahrádkáře... celý příspěvek >
Jak zmladit jabloň, 15.2.2009
Zmlazuje se strom, který je přestárlý, proschlý a má minimální přírůstky. Zmlazovacím řezem se zababčelý strom vrátí do stádia růstu a plodnosti. Velikost koruny je dána růstovým potenciálem stromu (rovnováha mezi nadzemní a podzemní částí),... celý příspěvek >
mravenci ve skleníku, 3.1.2009
Artemisia abrotanum L. – pelyněk brotan (boží dřevec)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika