Příspěvky uživatele - 218.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suncrest nebo Envoy, 7.3.2010
Dobrý deň, V akej ste nadmorskej výške, zaujíma ma ten SUNCREST, chcem ho kúpiť, ale bojím sa že mi nedozreje, ak máte REDHAVEN koľko dní po ňom dozrieva SUNCREST? ĎAKUJEM Franto
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 24.1.2010
Má niekto tieto odrody?
Hanita, 15.1.2010
Ďakujem Stano za odpoveď, neviem čo za chorobu je klasteriosporóza.Fero
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 11.1.2010
Zdravím, chcel by som na jar zasadiť broskyňu Suncrest, mám zahradu v 300 m.n.m.Redhaven mi dozrieva od 5 do 15 augusta, podľa toho aký teplý je rok, bojím sa že mi Suncrest nedozreje, poradí mi niekto kto ho má.
Sekačka na vysokou trávu, 15.6.2009
Zdravim vas. Na slovensku mame listovu kosu k malotraktoru agzat. Kosim nou travu na seno a som spokojny, ale ako bolo povedane treba vediet to spravne nastavit. No husta a povalena datelina jej, ale najme obsluhe da zabrat. Vhodna aj na svah ak je... celý příspěvek >
Vrúbľovanie, 2.6.2009
Len ta vitalita rastu letorastov... Niektoré rastú lepšie ako riadne preštepené hrušky.
Výťažnosť ovocia pri výrobe muštu, 12.4.2009
A čo sa týka výťažnosti pri samotnom pálení? Predpokladám, že viac ako pri pomletom ovocí.
Napoleonova chrupka, 26.2.2009
Áno je to tak,  u mňa trpí každoročne červivosťou. V časoch kým som ešte zakladal čerešňový kvas tvorili jeho základ. Radšej som siahol po rannejšom Burlate bez červov.  Napoleonovu držím už len ako majestátny starý strom na medzi, ktorého... celý příspěvek >
malotraktor agzat, 22.2.2009
zdravim. Vlastnim agzat a k nemu okrem ineho aj listovu kosu. Zaber ma 95cm. Kupil som ju uz starsiu, ale ide v pohode. Co sa tyka otrasov, resp. vybracii nieje to nic strasne. Motor mam 2takt, neprehrieva sa, a ak je trava ako ma byt ide to pekne aj... celý příspěvek >
Pomoc se založením trnkového sadu, 12.2.2009
Zabudol som dodať, že predstava výšky kmeňa je štvrťkmeň. Preto bude mať zvolená podnož rozhodujúci vplyv aj na veľkosť habitusu stromu napr. pri kombinácii Wangenheim +Toptaste (slabšie rast.) a do akej rastovej kategórie by sme mohli zaradiť... celý příspěvek >
Kvas jablek, 7.11.2008
Zdravim. Když vynechame negativne veci tykajici se pridavani cukru do kvasu(ja ho tam chci dat) odporucili by jste mi ho tam dát aj 3-4 tydny po naplneni nadoby? Jedna se o švestkový kvas durancii. Zjistil jsem ze otec zapomenul na to.
Althanova ryngle, 18.5.2008
Bohužiaľ nie je isté či kvitnú tieto ringloty v rovnaký čas, pretože ja v zahrade mám len jednu MIrabelku, ostatné všetko jablone.
Odroda Elstar, 4.3.2007
Mal by si ten casopis najprv poriadne citat a potom klast zbytocne otazky do fora, da sa to tam na 100 pro najst, len treba davat pozor ;-) a ma to byt B ;-), len tak mimochodom... M|$†®
mravce, 4.10.2006
Podla mna  nije problém mať v skleniku mravce. Nevidim na tom nič zle ,pretože som amatersky myrmekolog - studujem mravce a viem že sa to da bez problemov prežiť. Pokiaľ Vam vadi že mravce behaju v skleniku a okrem behania nič nerobia a vadi vam... celý příspěvek >
krovinorez Solo, 7.7.2006
Pre Vašu orientáciu  uvádzam už raz uvedené príspevky k dotazom - -Mot. pily SOLO vs DOLMAR  http://www.forstwirtschaft-online.de/Forstware/Forstmaschinen/forstmaschinen.html toto je link na nemecký odborný lesnicky server na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika