Příspěvky uživatele - 232.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání konečků trávy, 21.5.2009
Koupil jsem si Brill, asi jsem měl smůlu na šmejd. Ten rotak, není špatný, ty boční zasřihávání funguje tak s poloviny, uplně k okraji to nevezme. Nejsou tam žádné malé nožíčky, které by to stříhaly, je to jen plast, ve kterém jsou malé otvory a... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 21.5.2009
Taky mám ten problém i s vřetenovou sekačkou měsíc starou. Musím ji nechat seřídit a nabrousit. Mimichodem, pokud máte rotační sekačku, nepomůže podle mě ani nabroušení nože. Já mám Bosh rotak a ikdyž jsem koupil nový nůž, konce jsou roztřepené a... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 18.5.2009
Já mám asi měsic Brill 38 cm a zatím mám takové smíšené pocity... Co se týče manipulace a sběru trávy, nemám výhrady, ale kvalita střihu mě zklamala. Tráva je okousaná, tedy roztřepená, občas nějaké to stéblo zůstane neskosené. Vypadá to, že je... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 18.5.2009
Myslíte Rasen Floranid ? Já kupoval od Agroefekt, to je podle mě jediný dovozce, jejich sklady jsou kousek za Prahou, obec Mstětice. Ale prodají pouze celý pytel 25 kg...
Hnojivo na trávník, 15.5.2009
Podle mě při zakládání trávníku není nutné hnojit, firma Eurogreen dělá hnojivo Start, ale neznám jeho okamžitý účinek. Každopádně dodržet zásady kvalitního podkladu, to nepodcenit, kvalitní travní substrát s přidaným křemičitým pískem, žádný jíl,... celý příspěvek >
Netkaná bílá textilie při zakládání trávníku, 15.5.2009
Já jsem použil klasickou igelitovou plachtu na zakrytí nábytku pro malíře, výhoda je v tom, že se voda neodpařuje pryč, ale zůstane na fólii, tedy trávník klíčí ve vlhkém prostředí a evidentně mu to dělá dobře, ptotože vyklíčil o týden rychleji než... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Já jsem o tom mluvil právě s panem prodejcem s českého zasoupení Compo, nabzel mi to, ale za 1500,- za 25 kg pytel je prostě hodně peněz pro soukromý kvalitní trávník. Podle mě, důkladná aerofikace ze zapískováním je také dobré rešení pro... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 13.5.2009
Už jsem se o tom několikrát přesvědčil, že obecně platí, že opravdu kvalitní osivo, hnojivo apod. nekoupíte v hobbymarketech typu Obi. Pokud chcete mít opravdu špičkové travní hnojivo musíte ho koupit u odborné firmy, která se tím zabývá. Dalo mi to... celý příspěvek >
Travin na čerstvě založený trávník, 21.4.2009
Byl bych hodně opatrný a počkal až tráva pořádně zroste a zhoustne, myslím si, že by travim mohl čerstvě vysetému trávníku hodně ublížit a popálit. Já bych to nedělal...
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 20.4.2009
Já jsem si před týdnem pořídil Brill a jsem spokojen, jen se tráva musí sekat nižší aby se tráva dobře sbírala do koše, když je delší zůstává občas něco málo na trávníku.
Kvalita travního osiva, 20.4.2009
Dobrou kvalitu má také osivo od Osivo Uni z Chocně. Co se týče osiva Barenbrug, pokud bude v suchu vydrží podle mě několik let v pohodě. Značka Wolf Garten mě osobně velmi zklamala, potří mezi nejdražší vůbec a výsledky jsou velice podprůměrné,... celý příspěvek >
Jak na aerifikaci? Čím?, 8.4.2009
Ale provedete, ten název je zavádějicí, je to nástroj který má 5 hrotů, dlouhých cca 12 cm...
Jak na aerifikaci? Čím?, 3.4.2009
Pokud máte zahradu malou, dá se koupit v Hornbachu ruční kultivátor, stojí 260 Kč. Já mám malou zahradu cca 80 m2 a dělal jsem to s ním cca 4 hodiny, je to celkem dřina... 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika