Příspěvky uživatele - 111.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Laťové stínovky, 30.11.2009
Mně to připadá jako nějaký newspeak sepisovačů reklamních letáků nebo špatný překlad z cizího jazyka. Nemyslí se tím "laťová stínicí zábrana (deska, panel)", takové ty prefabrikované dřevěné dílce, které se prodávají v obchodních domech pro... celý příspěvek >
Hnůj, 29.11.2009
Pokud vím, je moč sterilní, na rozdíl od fekálií.
Hnůj, 28.11.2009
Průběžně k tomu přihazujte posekanou trávu atd. a prohazujte to. Pokud vím, čerstvá/rozkládající se moč škodí rostlinám hlavně plynným čpavkem.
Osobní ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie, 23.11.2009
Ona ta plynová maska tak úplně od věci není. Když jsem začínal se stříkáním jabloní, zkoušel jsem ochranné brýle a pak celoobličejový štít - bylo to k vzteku, obojí se zevnitř rosilo. Pak jsem koupil za pár šupů nepoužitou vojenskou plynovou masku a... celý příspěvek >
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Moje zkušenost se shoduje s tím, co o průběhu sukcese v zahradách uvedl v nějakém svém článku V. Větvička. Ty trávy, které se vám tam tak úžasně a samy od sebe rozšířily, jsou nejspíš jen pýr plazivý.
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Protože rostliny označované jako plevele mají mj. tu nepříjemnou vlastnost, že se bez regulace rozšiřují a vytvářejí monokulturu. Představa, že na neošetřované zahradě vznikne po vyloučení "zahradnických" zásahů rozkvetlá louka, je mylná -... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
Profukováním skutečně nelze. Rozebrat a vyčistit příslušným čisticím sprejem - prodává se v obchodech s náhradními díly pro auta (Elit, Autokelly atd.).
Co můžu dát do kamene, 10.11.2009
Mě napadla mydlice nebo barvínek, břečťan, rozchodník... Na dně by určitě měla být vrstva štěrku, aby zachycená voda tak zuřivě nevzlínala. Asi to bude chtít vyzkoušet metodou pokus - omyl...
Obnovení starého sadu, 28.10.2009
Nejlépe je postupovat pomalu. Nejhorší možný scénář je nastartovat motorovku a vše kompletně během jednoho odpoledne vykácet.
Ke staré chalupě pod okna, 27.10.2009
Může být, že zčervená u vás na jižní straně, nám ale to listí skutečně jen zhnědne a opadá... Bobule tam přitom dozrávají vždy a spolehlivě, manželka z nich dělá sirup a želé
Ke staré chalupě pod okna, 27.10.2009
Pustoryl mám předpěstovaný, daleko bujněji mi ale rostou a obrážejí deutzie, které jsem kupoval ve stejný moment na stejném místě při stejné výšce. Pustoryl (lidově se mu tuším říká "jasmínek" nebo "pajasmín") ani letos nekvetl,... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 26.10.2009
Aronie plné slunce nevyžaduje, máme ji na SZ straně zastíněnou vzrostlými lípami a prosperuje - je naroubovaná na podnožích z planého jeřábu. Je samozřejmě možné, že na jižní straně by rostla bujařeji a na podzim se do červena vybarví jen s notnou... celý příspěvek >
Olej do motorovych pil (specifikacia, norma), 24.10.2009
90W je převodový olej. V návodu k mé el. pile (McCulloch Epromac nebo tak nějak) se uvádí pro případ, že není k dispozici olej doporučený výrobcem (název oleje i výrobce jsem dávno zapomněl). Olej SAE30, o kterém se zmiňujete,  je velmi... celý příspěvek >
Olej do motorovych pil (specifikacia, norma), 24.10.2009
Olej do benzinu API TC. Olej na mazání řetězu 90W, ale vyhledáním zde snadno zjistíte, že se dá řetěz mazat skoro čímkoliv od rostlinného kuchyňského oleje po různé zbytky motorového oleje "co dům dal".
Ke staré chalupě pod okna, 21.10.2009
Jalovec, tis?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika