Příspěvky uživatele - 40.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 11.9.2009
Brno počasí nápodobně-večer je chladněji, ale přes den 22st.
Melounoviště 2009, 11.9.2009
Joooo a z dálky vidět... a odkud jste???  10kg super gratuluji
Povadlé okurky, 8.9.2009
Tohle je moc dobré-neříká se tomu Tzatziky... já tam kapnu ještě citron-tohle je pro mě nejlepší salátek.Já jsem zasadila stejně jako vy a už sklízím také-žádná plíseň a jsou lepší než ty první.Takže příští rok sázím opět na 2x.Gratuluji k úspěchu... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 8.9.2009
A pro 207.18 není to moc každý den zalévat??? a pozor na ledovou vodu!!! já zalévám jednou týdně(tedy pokud neprší) a v dobé zrání vůbec.Jinak ty 7-10cm nevěřím, že už dozrají, také jich mám ještě hodně, ale jsou docela chladné noci.
Melounoviště 2009, 8.9.2009
Nebyla by fotka Pepíků
Melounoviště 2009, 6.9.2009
 Zdravím dalšího melounáře, škoda,že jste napsala až teď jistě bylo hodně zajímavých momentů i u Vás, příští rok zakládám Melounoviště 2010,tak na nás nezapomeňte. Psala jste, že máte druh Pepíno-prosíííím nemůžete nám sem šupnout nějakou... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 4.9.2009
 Téééda je tu více fotek nedozrálých jak zralých melounků-jsem zvědavá na ty další co budou následovat, takže nezapomeňte nafotit!!! do konce září bude čekat více lidí.Je mi líto těch tenisáčků co už nedozrají.Hlavu vzhůru melounáři to příjde... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 3.9.2009
A kolikpak jste jich už spapal? Já ještě žádný a to jich tam je nějak pomalu uzrávají.Mám tam výstavní kousky, ale zatím naprdlačku.Ale v sobotu jdu na další utrhnutí-tentokráte toho menšího... další veliké nechávám -jak jsem psala co to půjde.
Melounoviště 2009, 2.9.2009
  Jsem tu  byla jsem na dovolené.V pátek musím kouknout jak to vypadá na zahradě a co ty další.První jsem měla světlý, ale štávy hodně, ale u mě chyběla sladkost a barva(viz.foto výše).Dokonce září snad už bude většina-dříve je... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 27.8.2009 Obsahuje fotku
Můj první melounek vážil přesně 7,5kg. ne 8 ani 9 a... eee, barva světlá, sic se dal jíst, ale chyběl mu cukr-neodhadla jsem ho  achjuuuu. Takže další tam budou ještě spinkat.  Ty zelené malé melounky, tak ty už mají žlutá kolečka a to... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.8.2009
 Musím Vám říci tu novinu dneska jsem ho uťala a  no nevydržela jsem to-vy tady už papáte a já prd. A jak to dopadlo??? to Vás ještě napnu-je v lednici aby byl trochu studený, dnes byl zase takový pařák a teplý meloun eee.Opravdu nevím... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.8.2009
Děkujeme Syky za fotky-krásné kousky a také pořádné políčko.Teď už jen poznat kdy bude pěkně červený  .
Melounoviště 2009, 25.8.2009
 Paní garážová, nebuďte smutná i tak je to nadílka tolika kuliček zvláštních tvarů.Papkáte, tak to je hlavní.Radost byla a příští rok bude větší .Moc Vás chválím a moc děkuji za fotky Já jsem měla min.rok taky malinké a hodně, ale... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.8.2009
Ta barevnost je úžasnáale nějak si nedovedu představit jak na šířce 2,4m máte tak dlouhé šlahouny?nebo je táhnete směrem dolů?to asi ne.Proto mě zajímalo to Vaše políčko.Musí to být pastva na oči když ještě bylo zelené a melounci Všech možných... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 24.8.2009
To mě také... pane M.Z.kdepak Vás máme? mě by moc zajímala fotka toho pole teď jak vypadá-bylo zajímavě řešené.Kolik má na šířku? a jak to vypadá u Vás 3.125? nějaká aktuální by nebyla? 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika