Příspěvky uživatele - 161.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dub červeny, 14.10.2009
Řekl bych, že je to Horšovský Týn.
Dub červeny, 14.10.2009
Taky znám mahonii v lese a zahrádkáři daleko-široko nikde, ale ptáci dovedou zasít semena.
Dub červeny, 14.10.2009
Musím se přidat k panu Stanislawovi. Nechte naší přírodu přírodně vegetovat a nechtějte určovat na který strom brouci polezou a na který ne. Však oni si své místo najdou.  Výsledkem ochránců přírody (asi takových jako jste vy) usychají nejlepší... celý příspěvek >
Nejrychleji rostouci neopadavy strom, 14.10.2009
Připouštíte-li i jehličnan, nejrychleji u nás roste Douglaska (Pseutotsuga) s příjemně citrusově vonícím jehličím. Stálezelený listnáč snad asi jako strom vůbec neexistuje.
Jaká je to hrušeň, 10.10.2009
Salcburka není Solanka. Je to jedno z mnoha synonym odrůdy Solnohradka. Znal jsem ji i ochutnal její plody v Hluboké nad Vltavou. Ten strom už asi neexistuje.
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 29.9.2009
To si musíte v té knize číst všechno. Nejen porovnávat obrázky.
Co to je?, 29.9.2009
Pane Vysloužil. Ještě jednou jsem se vrátil k tomu broukovi. Až napřesrok chytnu roháče, místo fotografování mu utrhnu ten přední díl panceřování s klepety a podívám se jak vypadá jeho hlava. Uvědomil jsem si, že zespoda jsem ho nikdy neprohlížel,... celý příspěvek >
Existuje broskvoň s tmavě červenými listy?, 25.9.2009
Pane host z Kolovrat podívejte se na příspěvek Broskev Červený císař. Jsou tam fotografie naší letošní násady květů. Kromě této mám od ní semenáč, který velice dobře roste, ale plodnost nastupuje později. Mohla vaše zakoupená broskev taky být... celý příspěvek >
Broskev Červený císař, 25.9.2009
Ta moje měla původní název ROI dSOLEIL.
Padlí, 25.9.2009
Na padlí broskvoně se doporučuje KUMULUS, RUBIGAN, SULIKOL a THIOVIT. Zřejmě jste používal nevhodné prostředky, které na padlí broskvoně nezabírají. První postřik proveďte ze tři týdny po odkvětu a příp. zopakujte. Strom není třeba hned ničit. Taky... celý příspěvek >
Molice, 25.9.2009
Paní Hano. Letos jsem nezaznamenal ani jednu molici jak venku, tak ve foliovníku. Ty vaše jsou na paprikách uvnitř, či venku? Pro vnitřní prostor, kde žije molice skleníková, by bylo možné v současné době celý prostor vykouřit spálením tabákových... celý příspěvek >
Jalovec a hrušeň, 25.9.2009
Tak jsem lovil v dendrologiích co se týče skalního jalovce. Našel jsem ho až v digitálně zpracované dendrologii pro lesnické školy s tímto výsledkem: Jalovec skalní - Juniperus scopulorum (syn.Juniperus virginiana scopulorum) je u nás velice málo... celý příspěvek >
Co to je?, 25.9.2009
Tak jsem taky asi pěkně naletěl. Měl jsem ale dobrou vůli zahnat ty bakelitový brouky. Děkuji za osvícení a těším se na další, rozumnější diskuzní příspěvky.
Jalovec a hrušeň, 25.9.2009
Překvapila jste mně tím skalním jalovcem. O těch čínských jsem věděl, ale ten skalní neznám. Okamžitě jdu lovit do dendrologie. Dík.
Hrušeň bez názvu, 25.9.2009
To je dotaz, nebo kontatování. Tady není na co odpovídat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika