Příspěvky uživatele - 111.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vodárna - nerez?, 10.3.2009
Jestli máte starý "Darling" s čerpadlem Sigma SVA, tak to měl pravdu, ta čerpadla jsou skutečně prakticky nezničitelná. Sám mám 2x čerpadlo SVA32, 1stupňové a 3stupňové, u obou bylo třeba po nějakých možná 30 letech provozu potřeba vyměnit... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 9.3.2009
Jak jedu předjarní krajinou, vidím hlavně ořezané větve jabloní a kmeny topolů. Většinou neprotestuju.
vodárna - nerez?, 9.3.2009
Ve mně to taky žádnou extázi nevzbudilo. Pokud jsem to správně pochopil, někde sedí ECU, která neustále spíná a vypíná čerpadlo (možná podle nějaké křivky, bůh suď) . Místo řízení zapnuto/vypnuto tlakem v nádobě (zapínací 2 bary, vypínací 3 bary) ta... celý příspěvek >
Do jakého stáří/výšky lze kácet smrky bez povolení?, 9.3.2009
Z pěti jsem zatím pokácel jeden, na vánoční stromek, další budou postupně následovat podle toho, kolik budu mít času na budování nového plotu Nikdo neprotestoval, takže si tím dál hlavu nelámu.
Pražce - jak je rozřezat?, 8.3.2009
Není mi moc jasné, co se Vám stalo a v čem je problém... Já jsem pražce, kterými shánčlivý předek zanesl polovinu zahrady, řezal lacinou benzinovou pilou z hobbymarketu 38 ccm/35 cm a kromě toho, že jsem si nadměrně tupil řetěz o drobný písek a... celý příspěvek >
Likvidace plevele vs. pes na zahradě, 3.3.2009
S tím psem si nejsem úplně jistý, ale myslím můžu směle vyslovit hypotézu, že pokud mu při stříkání nezasáhnete např. oko, vadit by mu tyto přípravky neměly. Použijte levnější Agrofit Kombi (Lontrel + Starane), Bofix obsahuje kromě předchozích látek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika