Příspěvky uživatele - 72.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
cibulky se zblaznily, 16.12.2008
Některé cibuloviny, zvláště některé druhy narcisů kvetou přirozeně již od prosince. Pocházejí totiž většinou ze stepních oblastí, kde je přes léto sucho a až na podzim a v zimě začíná pršet, to je kdy ve své domovině kvetou. Např. v Anglii... celý příspěvek >
Čínská růže nekvete lepkavá tekutina, 8.12.2008
Ta lepkavá tekutina je, jak již zde bylo řečeno, výměšek nějákého škůdce, já tak mám puklice. Je to dost závažné napadení, rostliny sice rostou, ale nikdy tak jako rostliny zdravé, je zřetelné výrazné oslabení. Bohužel, nikdy se mi jich... celý příspěvek >
tropický ořech, 4.12.2008
Na obrázku je opravdu pekanový ořech, je z rostlin rodu Carya, u nás je možné pěstovat Carya ilinoiensis (možná je tam překlep), která by měla u nás v teplejších oblastech bez problému přežít (je dost možné, že plody na obrázku jsou... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 19.9.2008
Dobrý den, dobrá tedy, motory Jikov 14** jsou profesionální a ložiska nehrají roly. No a tedy pokud je profesionální, tak by podle těchto přestav měl být schopen natočit alespoň 600h za rok, to je fakt a tomu se vyhnout nedá. Zkusil jste si to?... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 17.9.2008
Bohužel nevím, jak je řešen pojezd u sekačky Perla (mám Otavu super a také to nevím a bdr550 a tam je šnek). Směle si troufám říci, že u těchto sekaček není zapotřebí hledět na převodovky. Co se motoru týče, tak je to také jedno, ale podle osobního... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 17.9.2008
Dobrý den tento blog byl založen jako pomoc s výběrem sekačky a ne se tady handrkovat o to, zdali motor Jikov je lepší než motor Honda či B&S. Motory výše zmíněných výrobců jsou stejně kvalitní, u každého je možné provést opravy doma na koleni do... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 16.9.2008
Dobrý den ze 100% jistotou Vám mohu říct, že oba stroje mají srovnatelnou kvalitu. Údržba je u všech jednoduchá, výměna oleje v motoru jednou za rok (víceméně), kontrola vzduchových filtrů. Na dobu, kdy nebude dlouhodobě stroj v provozu, Vám... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 16.9.2008
Dobrý den, Původně jsem psal jako host xxx.xxx.78.252 Uznávám, že stroje Dakr jsou kvalitní. Slyšel jsem na ně také hodně chvály, ale co se týče motoru jikov v sérii 14**, tak bych o profesionalitě pomlčel. Tento motor nedovede běžet přes 30h... celý příspěvek >
Pákové nůžky, 26.7.2007
Ještě malý detail. Myslela jsem velké dvojruční pákovky na silnější větve. Klasické nůžky jsem už vyzkoušela několikery, teď mám Felca a nedám na ně dopustit.
Pákové nůžky, 25.7.2007
Dobrý den, rozhoduji se ke koupi pákových nůžek na ovocné stromy. Procházela jsem zatím nabídku trhu a je pár firem, co nabízejí různé nůžky v různých cenách. Pokud někdo máte dobrou zkušenost s nějakou značkou případně typem těchto nůžek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika