Příspěvky uživatele - 219.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na solární pohon, 20.1.2009
Dobry den, samozrejme ze se sekacka na solarni pohon vyrabi - jedná se o sekačku AUTOMOWER. Jen si nejsem zcela jist, ze bude travnik vypadat stejne jako na reklamnim materialu. Spise bude travnik ujezdeny nez posekany. Videl jsem tuto sekacku na... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 20.1.2009
Dobry den, ja jsem to vyzkousel takhle:  o vanocich jsem si udelal s dcerkou vylet do mistniho lesa. Nebyl snih, u nas na jizni Morave se ho dockame zridkakdy, a nasbirali jsme sisky smrku a douglasky tisoliste. Po prichodu domu jsem byl... celý příspěvek >
Jedle ojíněná, 22.12.2008
Dobry den, rodice maji pred domem jedli ojinenou. Je to krasny strom. V soucasne dobe je vysoky asi 7 m, ale jeste nemel sisky.  Dockame se nekdy? Cim to muze byt, ze jeste sisky nemel? Dekuji. Pavel 
O jaký jde jehličnan na fotografii? Cedr, 22.12.2008
A v pozadi jsou jeste vinohrady. To bude nekde na jizni Morave.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika