Příspěvky uživatele - 154.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqarna S180, 11.2.2009
Ťažko radiť. Nová lišta + reťaz cca 1500 Skk, lenže ak je to uloženka v akom stave skutočne je by bolo dobré overiť odborníkom. Napr nový karbec stojí cca 2000 skk. A potom na aký účel ju chcete používať? Do hory to nie je práve najľahší kúsok.... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 5.2.2009
Pre 226.2 Asi posledný krát bola HQ pred ST v roku 1969 keď uviedla na trh Super pilu H 180 ale to si možno ani Vy nepamätáte ak áno tak sorry. S týmto modelom bola HQ fakt dlho č.1. Inak boli tie 2 značky vždy pri pleci až doteraz keď... celý příspěvek >
dekarbonácia motora stihl 051, 13.1.2009
Ďakujem za rady, takže tie piestne krúžky asi vymením keď už som ich zaplatil. Ináč boli poriadne mastné 29 eur. Za tú sumu v amerike dostať komplet piest, čap, kružky. Neviem aké sú ceny v ČR. Ale už je to jedno.Tesnenie pod valec mali originál... celý příspěvek >
stihl 260, 8.1.2009
Chcem sa opýtať aký max. krútiaci moment má MS 260 a jej konkurentky, HQ 346xp a dolmar PS 4600.
dekarbonácia motora stihl 051, 31.12.2008
krúžky majú vôľu vo valci 0,8 mm. Vymeniť alebo nechať pôvodné?
dekarbonácia motora stihl 051, 30.12.2008
dobrý deň. Podľa rád niektorých skúsených servisákov z tohoto fóra (JS, RB)čo už niečo videli som sa dokopal ku kontrole spaľovacieho priestora na mojej veteránke. Podľa predchádzajúceho majiteľa(švagrov otec), píla nikdy nebola v ťažbe nakoľko ju... celý příspěvek >
stihl ms 260 pro, 23.12.2008
Nazdar. Včera som tiež priniesol tú 260 pro za 15 400 skk. Váha píly je udaná 4,8 kg. Elastostart chýba, ale to nie je podstatné, dekompresný ventil je tam, žiadne vyhrievanie, len ako uviedol pán JS zmena prúdenia vzduchu do filtra pomocou čiernej... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihlka?, 19.12.2008
chcem sa poradiť s pánom RB resp. JS, ktorý sú od fachu. Potrebujem kúpiť nejakú ľahšiu pilku do hory na palivo. Po prečítaní týchto príspevkov mi ako náhrada za moju ľahšiu verziu H40, prichádza do úvahy S260, S270 alebo H346xp. Mám možnosť kúpiť... celý příspěvek >
Stihl 041AV, 12.12.2008
Zdravím. Tento systém bez odtrhu a kondenzátora som dal prerobiť na stihl 051 av. Funguje to perfektne, pilečka štartuje bez problémov. Jediné čo ma pri štarte trápi je kopnutie píly a pri danej kubatúre to aj prsty pocítia. Nie som na toto nejaký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika