Příspěvky uživatele - 115.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška Guyotova nebo Dr. Guyot, 27.11.2008 Obsahuje fotku
Hruška Isolda
rybník, 19.11.2008
Dobrý deň,  chcela by som sa spýtať, či ste ten rybník vybudovali iba vybagrovaním. Nám totiž preteká cez pozemok malý potok a je tam močiar. Nikde sa nemôžem dočítať, či sa dá rybník vybudovať len tak jednoducho vybagrovaní jamy plus prítok a... celý příspěvek >
slepičince z drůbežárny - ano či ne?, 19.11.2008
Dobrý deň, chcem sa spýtať koľko trvá kým tie kuracince vykvasia? Ako budem vediať, že ich už môžem použiť? Ďakujem.
nízký druh trávy do lesa?, 14.11.2008
Máme podobný prípad.  U nás navyše ešte preteká potôčik takže okrem malinčia rastú aj vŕby a iná háveď. Chcem to riešiť tak, že nežiadúce rastliny postriekam herbicídom. Zvyšok treba len niekoľkokrát do roka skosiť vyžínačom, časom zostane iba... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 7.11.2008
Nedávno som si kúpil niekoľko sadeníc gaštana jedlého zo škôlky v Modrom Kameni. Je tam najväčšia gaštanica na Slovensku. Pribalili mi obšírny opis o tom, ako ich vysadiť, pestovať, hnojiť.  U sadeníc pestovaných zo semena je začiatok... celý příspěvek >
Hruška Guyotova nebo Dr. Guyot, 30.10.2008
Kúpila som hrušku Isoldu kvôli jej skorému dozrievaniu, ale veľa som sa o nej nedočítala. Má niekto s ňou skúsenosti. Alebo prípadne foto plodov, rada by som vedela, ako vyzerá, veľmi pekne ďakujem.
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 30.10.2008
Ako teda správne zapestovať korunku u špičiaka?
Bobkový list - vavřín, 4.10.2008
Skúste celú rastlinu sj s kvetináčom ponoriť na deň, dva do veľkej nádoby s vodou, puklice sa udusia.
Vegetatívne množenie orecha, 3.10.2008
Chcem saspýtať, či má niekto skúsenosti s potápaním orecha. Môže prihrnutý konár, ktorý je nízko pri zemi zakoreniť? Ďakujem.
Jak se zbavit včel?, 1.10.2008
Skúste na miesto, kde sa zvyknú usadiť položiť, alebo zavesiť nejakú bedničku s otvorom. Keď ju včely osídlia, keď ju včely osídlia, uzavriete ju a prenesiete trebárs aj do lesa.
Jak se zbavit včel?, 1.10.2008
Tiež som toho názoru, že likvidovať včely je dosť drastické. Susedové včely predsa opeľujú plodiny aj vo vašej záhrade, treba ho presvedčiť, aby ich umiestnil tak, aby ich dráha vyletovania neviedla cez vašu záhradu. Na odstránenie usadeného roja v... celý příspěvek >
Williamsova čáslavka a opylení, 1.10.2008
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či môže byť ako opeľovač vhodná divá hruška. Neďaleko záhrady rastie mohutný strom, ktorý každoročne nádherne zakvitne a na jeseň má drobučné hruštičky trpké ale so silnou arómou. Ďakujem
Blenheimska rta a Parkerovo, 26.3.2008
Štepársky vosk sa dá vyrobiť aj doma:  pripravíme si npr. 300 g včelieho pretaveného vosku, asi 2-3 dcl aj horšieho jedlého oleja a niečo tak 5 dag. živice s jedle, sosny či smreka. Do vhodnej nádoby vložíte vosk a položíte na oheň), najlepšie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika