Příspěvky uživatele - Jiří Janča

Usychání sukulentu, 22.4.2016
Mně ty Vaše krasuly příjdou celkem v pohodě, to že list změkne a odpadne je reakce na málo vody a je u tlustic běžná. Naklánění nových,  rychle narostlých stonků s těžkými napitými listy je rovněž normální, kořínky v paždích listů dělají běžně,... celý příspěvek >
Eukalypt (duhový) - zkušenosti, 8.4.2016
Myslím, že si s jeho vzdáleností od plotu děláte zbytečnou starost. V jeho domovině na Nové Guinei a Filipínách jej sázejí ploty neploty...  V tropech jsou sousedi vděční za trochu stínu.
Žížaly, 3.4.2016
Mám stejnou zkušenost jako Petr z H.
Pozdně kvetoucí rhododendron, 28.3.2016
Pokud vládnete základy němčiny a není Vám líto 500 Kč za jeden kousek tak si určitě vyberete tady, mají tam i několik těch červencových. Posílají i do Česka, neodolal jsem a 3 kousky jsem si objednal, měly by příjít příští týden.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Skleník Venus - zpráva po 6. zimě. Vše při starém, skleník stojí, nic z něj neopadává, polykarbonáty bez poškození, stínění s duvilaxem drží. Zima dohromady žádná, sníh žádný, minimální teplota -11 C jen jednu noc, jinak kolem -5... celý příspěvek >
Jaké rostliny do zimní zahrady?, 21.3.2016
Nejjednodušší je zajít si do kterékoli botanické zahrady do studeného nebo temperovaného skleníku, rostlin vhodných do těchto podmínek jsou stovky. Limitujícím faktorem nakonec vždycky zůstane velikost.- zimní zahrady i rostliny.
Co je to za rostlinu?, 19.3.2016
Souhlasím.
Identifikace rostliny, 25.2.2016
Když to bylo naživu, tak to mohlo být nějaké Senecio.
Šestiletý smrček a zídka, 23.2.2016
Smrk na zahradu běžné velikosi nepatří a v blízkosti staveb již vůbec ne. Jeho pod povrchem rostoucí kořeny postupně nazvednou základy staveb v okolí. Před vánocemi popíliť a nový nesázet.
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 23.2.2016
Mrtvé jsou ty, na kterých nenarostou do června listy...
Moj sklenik z CD profilov, 21.2.2016
Ty kanystry ještě zvažte, podle mne zabírají zbytečně velkou plochu záhonu.
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
Ty otvory prostředkem starších větví šeříku nejsou známkou choroby ale vrozenou vlastností tohoto keře. Dokonce má podle nich latinské jméno Syringa = syrinx = Panova flétna. Tak jak radí paní Lída, vyřezávejte jen větve, které jsou zcela suché až po... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
Pokud Vám nevadí jeho velikost, nedělal bych s ním nic - je to pěkně rostlý starý keř. Pro lepší kvetení bych jej přihnojil.
Růže Camelot - krátká doba kvetení, 17.2.2016
Louise Odier - voní silně a remontuje až do mrazu.
Duhová růže, 13.2.2016
Ty děložní lístky mi připomínají běžnou popínavou letničku pojívnici = Ipomea, event,. něco jiného ze svlačcovitých. Růže to není stoprocentně..
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika