Příspěvky uživatele - 223.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 20.10.2019
Jak odmítá nasát? Jak se dívám, je tam obyčejný spádový plovákový karburátor, do kterého teče benzín samospádem. Pokud neteče, je někde něco ucpané.
Struny do sekaček, 13.8.2019
Já osobně struny nemám rád. Jsou z pevných a odolných plastů, v přírodě v podstatě nerozložitelné, ty drobné kousky struny už napořád zůstanou v půdě. Je to asi jako kdybychom domácí plastový odpad (kelímky, plastové krabičky a igelitové sáčky)... celý příspěvek >
Problem s motorem sekačky Briggs - Stratton, 6.8.2019
Na youtube je mnoho videí, kde je to dobře vidět. Třeba tady: Briggs & Stratton Lawn Mower Engine Float Needle and Seat #398188 Nad zavíracím ventilkem je i výměnné sedlo, asi gumové, do kterého ventilek dosedá a uzavírá... celý příspěvek >
Divna motorova kosa, 5.8.2019
A s případnou snahou o následnou vlastnoruční opravu je to podobné. Asi to bude znít trochu netaktně a drsně, ale to se nedá nic dělat - když o tom nevím vůbec nic, neopravím to a nemá smysl se o to pokoušet. Nejlepší v takové situaci je požádat... celý příspěvek >
Divna motorova kosa, 5.8.2019
Potíž "levných šmejdů" je bohužel často v tom, že jsou dostupné i těm lidem, kteří nemají skoro žádné povědomí co taková technika vyžaduje a jak se s ní pracuje. A tak si to koupí, zkusí s tím něco udělat, ale dopadne to špatně a oni pak všude říkají... celý příspěvek >
Problem s motorem sekačky Briggs - Stratton, 4.8.2019
Nějaká chyba v kaburátoru, zřejmě nezavírá/netěsní cosi, co v něm udržuje správné množství/hladinu benzínu. Nevím jaký karburátor tam je a jak je řešený, nepovedlo se mi to najít. Zkuste ho vyfotit. Normální karburátor by měl dole... celý příspěvek >
Husqvarna 236, 1.8.2019
Souhlasím, jsou to pily pro lidi, kteří potřebují řezat jen občas a nechtějí/nemohou dávat za pilu víc. Kvalita i výkon jsou samozřejmě úměrně nižší, ale že by se člověk nadřel, to si nemyslím. Samozřejmě pokud člověk k levnému výrobku přistupuje sám... celý příspěvek >
Husqvarna 236, 31.7.2019
Měl jsem 235e. Beznářaďové utahování lišty mě trochu zklamalo, v podstatě nešlo lištu utáhout tak, aby se nepohnula a nepovolil řetěz. Nelze seřizovat mazání řetězu.  A maže to docela hodně. O odcházejících zapalováních jsem taky četl,... celý příspěvek >
Jaký křovinořez?, 31.7.2019
Dělené hřídele moc nechápu, ten spoj, jednou jsem to měl doma, potřebná pevnost tomu prostě chybí. Jinak je to asi jedno, budou to v podstatě stejné stroje, při slušném zacházení fungují. Asi bych pár stovek připlatil a vybral Vegu. Je bytelnější... celý příspěvek >
Výsadba smrku, 27.7.2019
Hezká myšlenka. Vlastnoručně vypěstovaný strom je nejcennější.  Šišky se semeny se sbírají v předjaří, třeba v únoru, prostě když už jsou zralé, prošly zimním klidem a než teplé slunce šišky otevře. A nejlíp pohodlně z čerstvě pokácených stromů.... celý příspěvek >
Porucha VARI IV 160ccm, volnoběh, 12.7.2019
Je nějaký pokrok? Začněte novým benzínem. Kupte nějaký víceoktanový, na zkoušku. Starý vypusťte, a to i z karburátoru. Zkuste i trochu zýšit volnoběh dorazovým šroubkem. Když to nepomůže, bude chyba někde v technice - vedení benzínu, karburátor,... celý příspěvek >
Porucha VARI IV 160ccm, volnoběh, 9.7.2019
Kolísání otáček se objevuje při nějakém prolému s množstvím směsi do motoru (jak se regulátor snaží dohonit otáčky a přidává, aby to nechíplo) - například když dohází benzín nebo ho jde málo, když je někde přicpaný/zanesenýkarburátor, když je nízká... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 7.7.2019
Pak tam musí být i nějaká vložená gumová podložka -  ventilek, právě aby benzín netekl ven, když s tím člověk při sekání mele, nebo to třeba nakloní.
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 7.7.2019
A chyba bude v tom víčku, když bez něj to jede normálně.
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 7.7.2019
Umím si představit, že pokud je nádrž zavřená a je v ní nějakou chybou podtlak, že motor nemá bezín a chcípne. Ale jak se může benzín tlačit z nádrže ven? To jako přibývá? :-)
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika