Příspěvky uživatele - 35.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spenat do prvni trate?, 14.3.2016
Tak to urcite nemate spravne predstavy.
Spenat do prvni trate?, 14.3.2016
Jak hluboko podle Vas koreni spenat a redkvicky?
Zloutnouci listky u malych sazenicek rajcat, 9.3.2016
Polyversum je ci muze byt dobre proti houbovym chorobam v pude (zemine), na nove vyrustajici nemocne listy nepomuze. Kompost ze zahrady - nepouzivate na zahrade nejake herbicidy?
Predklíčenie brambor - svetlo, 28.2.2016
Vam nekdy brambory klicene za tmy zplesniveli? Mne nikdy.
Predklíčenie brambor - svetlo, 28.2.2016
Predkliceni probiha stejne jako kliceni v zemi. 
Predklíčenie brambor - svetlo, 28.2.2016
A jak to podle Vas vypada, kdyz se vysazeji do zeme a zahrnou bez predkliceni? To musi byt uplna katastrofa...
Predklíčenie brambor - svetlo, 28.2.2016
Neni to spis naopak, tj. ze klici (lepe) za tmy?
Jak na pěťoura?, 27.2.2016
'Levne postriky' maji v nabidce Stomp 330 (v prepoctu koncetrace za cca stejnou cenu).  Hlavne maji na LP male baleni Signum a Teldor v baleni 2x10ml, coz mi vyhovuje - na rozdil od baleni 7.5 ml nebo 250ml.
Natírání kmenu vápnem, 26.2.2016
Zrejme olejova emulze vytvori film odolnejsi proti smyvani. Nikoho tim nepremlouvam k pouzivani, zajimalo mne, o jakou "barvu" se jedna, latex je nesmysl.
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Dobre a pouzivaji komercni pestitele v sadech nejaky podobny nater? Alespon ja se ridim tim, co se pouziva profi,  ruznych novych "eko bio" pripravku je spousta a nemaji deklarovanou ucinnost (a velci pestitele je vubec nepouzivaji).
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Mne by spise zajimalo, proc vyrobce uvedl takovyto podezrely vyrobek na trh (pro male pestitele). Existuje snad nejaky shodny ci obdobny profi vyrobek ve velkem baleni, ktery je komercnimi pestiteli v sadech jiz delsi dobu pouzivan?
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Za byvaleho urednika Vas opakovne oznacil nekdo jiny, mne to prijde vcelku vtipne, vzhledem k Vasim obcasnym, ale pravidelnym vymyslum. Dany vyrobek neznam, chtelo by to nem neco vice vedet, oznaceni "BIO" alespon formalne splnuje.
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Proc by to nemelo byt kvuli oxidu titanicitemu "BIO"? Zda se, ze zase jen blabolite (no neni divu u byvaleho urednika). Oxid titanicity se pouziva na vyrobu kosmetiky, leciv a potravin (jako potravinarske barvivo E171).
Šestiletý smrček a zídka, 23.2.2016
Pokud mate zahradu, tak je dobre si zvyknout, ze se dreviny obmenuji, casem Vam to ani neprijde a nebudete ani mit cas 8 hodin si hrat na hrabose.
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
Jaky rosic byste doporucoval? V drobnem ovoci na ctvrt plynu? Neni rovnez potreba obracet listy?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika