Příspěvky uživatele - 92.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ktoré odrody sú vhodné na vypestovanie semenáčov?, 9.12.2018
Bejvávalo. Semenáče jsou z jaderničky, ale hryzci se už naučili je žrát.
Kvas ze švestek, 9.12.2018
normalne je aj 11-13 brix. hovorili mi to viaceri paleniciari ze teraz take kvasy palia bez problemov  Pokud mělo ovoce cuklernatost kolem 30% (což bylo letos možné), nemůže veškerý cukr vykvasit. Není důvod, proč by se takové kvasy nedaly... celý příspěvek >
Opět prosím o určení odrůdy, 9.12.2018
Myslím že to může být jedině W.D.R. nebo i Holovouský malináč. Myslíte vážně? Víte kolik odrůd vypadá přesně takto? Desítky, možná stovky., Wealthy do prosince nevydrží, pokud jste něměl jablko na aktuální fotku někde v chladírně.
Jak vyrobit mandlovou "slivovici"?, 4.12.2018
Můj názor je, nikomu jej nenutím, že po madlích by měl chutnat vánočka nebo marcipán. Slivovice po švestkách. 
Lysice 2018, 29.11.2018
... a hořčík.
Lysice 2018, 29.11.2018
Moc bych se divil, kdyby se Admirál neumístil mezi prvními třemi. Jeho chuť skutečně vyčnívala. V rámci objektivity bylo pořadí degustovaných odrůd losováno.    Ocenil bych krátký (škoda, že tak krátký) koreferát Ing Zimy o střížovických... celý příspěvek >
Znáte švestko meruňky?, 22.11.2018
Jestliže se u Vás meruňkám nedaří, tak si zasaďte švestku. Meruňkošvestky jsou dvojího druhu: 1. Obyčejné slivoně - jako např. zmíněná Aprimira, tedy spíš podvod 2. Skuteční kříženci meruňky (obvykle černé) a slivoně. Pěstitelské nároky jsou... celý příspěvek >
Teoretický výnos, 22.11.2018
A k čemu je ten výpočet dobrý? Že ze 100l kvasu získáme 8-9l pálenky, je celkem známá věc.
Výroba domácího sýra, 22.11.2018
Je to něco jiného než předražený jogurtovač?
Holiday, 22.11.2018
Já už jsem své 3 plody snědl. Pan Polehla jich sklidil víc, třeba ještě nějaké má.
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 21.11.2018
Hnůj obsahuje všechny živiny v dobrém poměru a draslíku v něm oproti jiným minerálům víc není. V některých je spíš víc dusíku (drůbeží, hnůj s močůvkou, kejda, aj).  Biogenní prvky z organických sloučenin jsou ve statkových hnojivech... celý příspěvek >
Trhliny a díry ve starých stromech, 21.11.2018
Čemu by to mělo pomoci? 15 cm díry ve stromech se tím nezacelí. Ale asi jim ani neublíží. Já v tom smysl nevidím.
Holiday, 21.11.2018
Jak píše Marek TT. Letní očka se posílají špatně, zimní rouby bez problémů. Podobné příspěvky patří do soukromých zpráv.
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
Vidím, že se té kombinace vápence a hnoje držíte zuby nehty, možná už jste je smíchal a jen chcete posvěcení. Máte pravdu, je-li hnůj uleželý, vápenec čistý a když všechno zaryjete pod zem, ztráty dusíku nebudou velké.    Ono ale nejde... celý příspěvek >
Jak naroubovat višeň (podnož)?, 20.11.2018
Předně se podívejte, jestli ta stará višeň má nějaké silnější přírůstky, které by se daly použít jako rouby. Mohou to být i vlky, ale musí být jednoleté (letošní) a silné (ideálně jako tužka). Slaboučké konce vlasatých větví se Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika