Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neuspech v pestovani mrkve, 25.5.2016
Mě napadá, že zem by měla být písčitá a pochmurnatka tam není?
Filtrace z plastového sudu, 22.5.2016
Dobrý den. Prosím o radu všechny znalce techniky zahradních jezírek. Jsem moc vděčná za příspěvky uvedené v tématech, přečetla jsem je snad všechny, až jsem z toho pomotaná. Nemůžu se rozhodnout, jak vyřešit problém v mém jezírku.Mám jezízko 8 m3,... celý příspěvek >
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 18.5.2016
Děkuji Vám, Konvalinko, za názor. Ještě to nechám, uvidím jak se to bude vyvíjet a příští foto pořídím s nějakým předmětem pro porovnání velikosti, nebo přiložím metr.
Zahradní traktůrek, 17.5.2016
Odpojená svíčka nebo propálený přívod, spálená svíčka.
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 16.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, pod oknem u zdi nám vyrostlo něco, co se neustále zvětšuje... Prosím o radu oč se jedná? Je to k něčemu nebo okamžitě vykopat a zneškodnit? Děkuji!
Úhyn slepic, 8.5.2016
Proboha proč nemocnou slepici hážete do lesa? To chcete chorobu roznést kde se dá a nevíte co tomu je? Vypadá to na salmonelozu, roznáší ji i holubi, hodí bobek do žrádla a je to.
Ochrana leknínů, 8.5.2016
Obávám se, že amury a tolstolobiky vám z rostlin udělají šrot, líni spíš probírají dno.
Chov ryb doma, 6.5.2016
Taky jsem to nenapsal šikovně, nemyslel jsem chovatele jako takového, ale rybáře, kteří napustí do řek a potoků plůdek a nechají pstroužky napospas přírodě.
Hryzec, 6.5.2016
Obávám se, že hryzci přelezou i překážky a pak se může stát, že nevylezou z vaší ochrany.
Levny zahradni gril?, 6.5.2016
Ještě se vracím k odkazu, hlavně aby šel rošt nastavit výškově, nevidím tam takovou zástěnu, na které jsou zářezy na výškově zasunutelné síto.
Chov ryb doma, 6.5.2016
Ten přírodní chov jsem psal já, o příspěvek níže. Přírodní chov je chov v přírodě, přírodní pstruh, živící se tím, co je ve vodě, potěr,pulci, larvy,mouchy... Ale diskuze je o duhákovi nebo sivenovi, žijící v umělých odchovech v jezírkách, potočák by... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 5.5.2016
2 metry promrzne?Tak 20cm zmrzne.U dna voda 4-6st. V létě má voda tak 26 max, když jsou vedra. Maso z granulí není moc kvalitní oproti přírodnímu chovu, to je jasná věc.Záleží ale hodně na druhu granulí a jaký mají ryby pohyb, jestli jsou v proudu... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 5.5.2016
Jak silnou filtraci používáte?Má smysl za tři hodiny přečerpat objem vody v jezírku nebo je to zbytečně rychle?
Levny zahradni gril?, 5.5.2016
Podobný jsem kdysi měl, nějaký rok vydrží, za ty peníze dobrá volba.
Chov ryb doma, 29.4.2016
Díky moc za cenné informace
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika