Příspěvky uživatele - 1.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
neznámá trvalka, 14.2.2008
Oman britský (Inula britannica) či starček přímětník?
Přípravek proti mšicím, 12.2.2008
V prodejně Vám určitě poradí, který prostředek je vhodnější do bytu, pokud se bojíte chemie, ale pokud ten postřik nevypijete, nic se Vám nestane, tak nejdříve zkuste zasažené rostliny osprchovat, někdy to pomůže.
Kdy pokácet ořešák?, 11.2.2008
Nejvhodnější doba ke kácení je mimo vegetační dobu stromů, tj. od listopadu do  března než stromy začnou rašit. Zákon České národní rady o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. jasně stanovuje, za jakých podmínek se kácení stromů... celý příspěvek >
Kdo mi poradí?, 7.2.2008
Tis roste pomalu, udává se 10 až 15 cm za rok, na metr stačí 2 rostliny.
hlohyně šarlatová, 7.2.2008
Je to karanténní choroba. Patogen může ve velmi krátkém čase zničit plně vyvinutou a zdravou jabloň - může se to stát i za jeden měsíc. Nejzávažnější však je, že se infekce lavinovitě šíří na další hektary sadů. Během šíření patogen napadá mnoho... celý příspěvek >
gloriosa, 6.2.2008
Gloriosa - pochází z afrických tropů, kde se šplhá až do výšky 2 m. Tato popínavá rostlina roste z hlízy, která se musí nechat přes zimu v chladu, aby zase na jaře vyrašila. Je třeba dbát na to, aby hlízy měly neporušený pupen, který je důležitý při... celý příspěvek >
Nemoc banánovníku?, 5.2.2008
Oři, vypadá to na vydatné přelití banánovníku, kořeny uhnily, proto se naklání, páč se nemá čím držet v květníku, ti broučci mu také nepřidají na kráse, ti mu zřejmě vyžírají ten vnitřek, rada: nepřelívat, broučky zlikvidovat, vyměnit substrát,... celý příspěvek >
Zygopetalum, Phalaenopsis, 1.2.2008
Mám v jednom květníku dvě rostlinky phalaenopsisu, jedna má ty "vrásky", jak popisujete a já už z ní taky, ta druhá má listy krásně vypnuté, bez vrásek, je to zázrak, či co?
výsatba tůjí, 31.1.2008
Nevím s jistotou, na který příspěvek reagujete, ale zkusím si tipnout, že na můj, pokud jsem se trefila správně, z čeho usuzujete na toho odborníka, že by ironie tentokrát z Vaší strany? Nechcete snad, abych zde vyjmenovala všechny existující... celý příspěvek >
výsatba tůjí, 31.1.2008
... a budete mít krásný urnový háj, spěte sladce, ámen
réva, 30.1.2008
Vážený j.h., ještě jednou si přečtěte příspěvek od:  host - xxx.xxx.14.233 (?), 21.3.2007 21:05,... pochopil jste? Na tomto fóru, skutečně jde o to, poradit někomu s problémem, např. hroznového vína  :-))), a ne, jaký to nese správný... celý příspěvek >
Bylinková spirála, 29.1.2008
http://www.chatababinka.eu/spirala.html http://www.sdruzenizeme.cz/pra-lesni_zahradka.htm http://www.zeleneudoli.cz/spiralovy-zahon-plny-vune-a-zdravi+ft168/
Rosit nebo ne?, 25.1.2008
Banánovníky pěstuji doma v pokoji cca 9 let, za tu dobu mi rodily 2x, rosit je můžete určitě, myslím, že stačí úplně jednou za den. Pro hosta 0.22, proč chcete rostlinky uříznout, pokud je chcete pěstovat dál, musí se nechat vyrůst a pak opatrně... celý příspěvek >
chtěla bych poradit, 23.1.2008
Martino K., mně neokusují denivku, řebříček, vřesy, čechravy, kakost, pivoňku, růže, karafiáty, mečíky, hořce, okrasné traviny, brsleny, tulipány, macešky a už si na víc nevzpomenu.
Yuka - usychá mi, 3.1.2008
   Rostlina má ráda světlé stanoviště. Rostlinu budete muset podrobně prohlédnout. Ze škůdců se můžete setkat nejčastěji s mšicí uvnitř listové růžice a není-li napadení masívní pak stačí očistit rostlinu od mšic vatou namočenou v lihu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika