Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 9.7.2017
já dneska vyryl a umyl od bláta nejmenší česnek za posledních 5 let. Příčiny neznám, takže se chybami nemohu poučit. Sadba byla silná, mořená, hnojená, zalévaná. Aspoň vypadá povětšine zdravý.
Roundup, 9.7.2017
Nikomu svůj názor nenutím a je na každém, zda uplatní princip předběžné opatrnosti.Samozřejmě je to o tom, zda při opatrném a přiměřeném použití se něco dostane do vašeho těla v míře, která by mohla něco ovlivnit a zda nejsme vystaveni větším dávkam... celý příspěvek >
Co to je za druh travy, 9.7.2017
že by Lipnice roční?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.7.2017
To je pravda, Spintor hubí kde co..podobně jako ale většina biocidů (ač výrobci se tím moc nechlubí). V integrované produkci je povolen do konce 1. dekády čvence - stejně jako Reldan, Calypso tam končí v půlce června. Na Spintoru je mi sympatická... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
U mne taky vypadá malý, zatím jsem sklidil jen řádek s průměrem cca 5cm. A to na ostravsku letos pršelo dosti, podstatně pravidelněji než v předešlých letech. V červnu se také na některých rostlinách objevilo fusarium a to střídám poctivě záhony,... celý příspěvek >
Rakytník, 3.7.2017
u mne též
Zmrzla nebo ještě po raší?, 17.6.2017
Výhonů bylo mnohem víc, zatím jsem nechal po 2 a přemýšlím, jestli nenechat řez na jaro a nepoužít spodní pro záložní čípek, kdyby zase řádily mrazy.
Čím nechat porůst kámen?, 17.6.2017
Mezi dům a kámen vložit nálož? Dům je těžší - odletí kámen! Možná byste mohl vložit namísto detailu fotku celku - tedy kamene s domem, ať můžeme posoudit vzájemnou estetickou harmonii...
Čím nechat porůst kámen?, 16.6.2017
Pár drobných netřesků by unesl, ale ten Kámen je sám o sobě umělecké dílo, narozdíl od těch schodů. Pokud byste se rozhodl ho odstranit, dejte vědět, pošlu adresu...
Zmrzla nebo ještě po raší?, 16.6.2017 Obsahuje fotku
Vycházím ze starého vinařského pravidla, že výhon pro založení nového kmínku by měl mít aspoň sílu tužky, což s přehledem letos splní. Problém je místo nasazení na původním kmínku.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2017
Šťastní ti, kdož mají co stříknout.. Já těch pár jablek co přežily na jednom stromě v koutě zahrady jarní mrazy systematicky ošetřuji od zimy, přesto je strupovitost značná, rovněž znatelná pilatka. Dnes jsem před hlášenými dešti vyrobil koktejl... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 3.6.2017
Asimiláty proudí od listů shora ke kořenům. Staré listy pod květenstvím nemají pro plody nad nimi zásadní význam.
Odzimování fíkovníku, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Po letošní zimě přehodnocuji odzimování - nevynesu před zmrzlými. Tohle napáchalo -2,5st na fíkovníku vyneseném koncem března...
Tomel pro republiku, 22.5.2017
Neplánujem už pestovať nič čo by bolo potrebné nejako špeciálne na zimu chrániť, baliť či zatepľovať. - já jsem zatím balič a zateplovač, nicméně se rovněž kloním k názoru, že čemu se u mně nelíbí, to nenutím... Přinejhorším jsou plodiny a... celý příspěvek >
Použití herbicidů v ochranném pásmu vodního zdroje 2. stupně, 22.5.2017
Závazné podmínky budou stanoveny explicitně k příslušnému PHO vodoprávním úřadem. Norma nebo pokyny výrobce nemají samy o sobě právní závaznost, leč mohou být použity při případném legislativním posouzení eventuálního prohřešku, přestupku etc. Co... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika