Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 20.12.2016
Pane Petře, tato odrůda dokáže být i krásná, v Kanadě jí dali dokonce hezčí pojmenování  Rosso Bruno
Rajčata 2017, 19.12.2016
Co znamená obchodní název Kumato ví asi jen někdo ze Syngenty. U nás se takovým lidem říká tuším Šmejdi. Ale chuť těch rajčat je opravdu, ale opravdu famozní 
Rajčata 2017, 19.12.2016
Opravdu to vypadá tak, že Syngenta vypustila na veřejnost fámu jen proto, aby odradila další pěstitele od používání semen z mateřských rostlin. Zde se píše v podstatě to samé a navíc se tu dovídám, že nejsem sám kdo se o tom chtěl osobně... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 19.12.2016
Všechno je v pořádku Vladimíre. Předpokládám že v srpnu 2017 budu schopen zde dodat fotografie a pokud budete mít zájem, mohu Vám pár plodů poslat. S pozdravem Jiří II
Rajčata 2017, 19.12.2016
Vladimíre, zřejmě paříte k těm lidem, kteří stejně jako já, mají zálibu v amatérském pěstování.  Jsme ochotni této zálibě věnovat svúj čas i energii a dokonce si rádi povídáme s lidmi se stejným zájmem. Pouze z tohoto důvodu níže reaguji na váš... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 18.12.2016
Pro hosta 110.132 (?) je to zajímavé, ale nezdá se mi, že kvalita se v dalších generacích zhoršuje. Řekl bych, že chuť je stále stejná, výborná jako u kupovaných plodů.
Rajčata 2017, 18.12.2016
Tímto ještě jednou odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil, s malou poznámkou, že jsem nenapsal že klonuji, nýbrž že selekcí vybírám nejlepší klon, což je asi také špatně a proto opravuji na: selekcí zvolím potomstvo s nejlepšími... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 18.12.2016
Ano, máte pravdu, špatně jsem se vyjádřil. Jestli původní plody ze kterých jsem prvně odebral semena byly kříženci první generace F1, to nevím. zakoupil jsem je v Billa.
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 18.12.2016 Obsahuje fotku
Přikládám stupnici hodnocení.
Rajčata 2017, 18.12.2016
Pro moje chuťové buňky jsou nejlepší rajčata Kumato. Od roku 2008 z nich odebírám semena, která v následném roce vysévám a snažím se z nich vyselektovat klon s nejlepší chutí a zdravým růstem. K nim, pro srovnání chuťových vlastností, pěstuji několik... celý příspěvek >
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 17.12.2016
Pane Fialo, podle mého názoru je metoda, vlastně zásady uvedené v tom článku, platné stále. Kvasinky - zda divoké nebo průmyslově vyráběné - to si může zvolit každý podle svého uvážení, protože rozdíl mezi nimi není natolik důležitý, jako např. to,... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 17.12.2016 Obsahuje fotku
V příloze.
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 17.12.2016 Obsahuje fotku
Všechno bylo zde na fóru dříve mnohokrát napsáno, ale jak se ukazuje, opakování je zapotřebí.
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 16.12.2016
Tohle bych od Vás nečekal pane Fialo, že budete tak nemístně žertovat.. Slivovici pálenou z kvasu obsahujícího stopky a listy by neprodala ani fy. Jelínek... nebo možná maximálně tak jednou A jestli to má být Vaše rada pro nezkušené návštěvníka... celý příspěvek >
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 16.12.2016
Určitě ano, ale pokud nemáte vlastní burčák nebo jeho laciný zdroj, vycházelo by to dost draho.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika