Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 5.2.2019
Zadne. Pouze internetove vycteninky, videa, navody a nejake vlastni napady. Vsechno nejak zacina
Chov pstruhov, 4.2.2019
sem nebyl prihlasenej :-)
Chov pstruhov, 4.2.2019
Vychodni okraj Prahy. Filtr tam samozrejme bude, automaticke dopousteni vody taky. Vzduchovani taky.
Chov pstruhov, 4.2.2019
Parada, az sleze ten snih a bude pocasi na vylet, tak se ozvu. Jinak jsem koukal na ten cpavek. Abych se priznal tak k aquaponii mi privedlo prave to, ze z masa chovanych ryb koupenych v Makru ale i ze soukromych chovu citim neco co mi nechutna a... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 3.2.2019
No a jak se zbavujete toho amoniaku? Udelejte si prosim registraci at se domluvime na te exkurzi
Pstruzi, 23.1.2019 Obsahuje fotku
Nevim jaky je nejvhodnejsi, ale ja budu mit v aquaponii Swirl Filter, na youtube je mraky navodu. Na obrazku je muj rozdelany zatim bez horniho prepadu.
Pstruzi, 20.1.2019
Jak casto menite vodu?
Rajčinové farmy u nás, 19.1.2019
Me nezajimaji konkretne farmy, me zajima v praxi hydroponicke a aquaponicke pestovani rajcat. Pripravuju stavbu aquaponickeho skleniku, tedy technologie pestovani bude podobna. Pripravy jdou do finale a cekam jen na pocasi.
Rajčinové farmy u nás, 19.1.2019
Ze je farma na Slovensku neznamena ze je slovenska. Co vim, treba Kamenicany patri NWT a buhvi jaky dalsi jeste. Taky bch rad na exkurzi...
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 13.1.2019 Obsahuje fotku
Priprava na kalovy filtr domaci vyroby. 220 litru sud od sirupu, kolena by mela roztocit vodu a virem (Swirl Filter) soustredit trus doprostred. Na horni prepad mi zatim chybi pruchodka. Venku je pocasi ze by ani auto nevyhnal, kor to moje na letnich... celý příspěvek >
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 13.1.2019 Obsahuje fotku
Kopat se sklep jeste neda, tak aspon vrtam do trubek hydroponicke kosicky. Ze by to slo nejak pekne se rict neda. Jeden 3" kosicek vyjde v cine asi na 13 korun i s postovnym
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 29.12.2018 Obsahuje fotku
Zacinam projektovat vnitrek skleniku. Konstrukcne se bude skladat podobne jako na obrazku dole. Jestli mi chcete pomoci, pisnete tipy, jakou zeleninu byste si dali nebo uz mate ve sve hydroponii - aquaponii. Resili byste zdravotni nezavadnost... celý příspěvek >
Flek uprostred uzenyho, 25.12.2018
To pak nepotrebuju udirnu, uzeny si koupim napumpovany chemii v obchode. Cim hezci a cervenejsi, tim je tam toho rakovinotvornyho sajrajtu vic
Fotky jezírek a filtrací, 22.12.2018
pekny, hodne pekny
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 22.12.2018
Prakticky zadny aquaponicky sklenik nema pstruhy po sebou ve sklepe. Muj sklenik se ostatnim AP zcela vymyka. To ma dva aspekty. Na rozdil od beznych pstruzich farem vodu neohriva slunce a pstruzi taky prezivaji k tomu pstruhum voda nezamrzne ani v... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika