Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s pazitkou?, 14.5.2014
Až rozkvetou ustřihněte a dejte do vázy. Není dobré když jsou v polévce, jsou plné a tuhé.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
A v čem je problém? Že se brambory sází na jaře vím, jsem z bramborářského kraje.
Brambory ještě nevylezly, 9.5.2014
Do těch hrušek doporučím ještě malinké zrnko badyánu. Myslím (nevím) že při rozumném používání průmyslových hnojiv na zahrádce není vliv balastních prvků nějak dramatický. Draselnou solí se pod brambory hnojí napodzim destiletí a půda funguje dál.
Slepička sražená autem, 9.5.2014
Do nudlí.
Narcisy - nekvetly, 7.5.2014
Cibuloviny po odkvětu nejsou hezké žádné. Nechat by se měly aby zesílily. Neuškodilo by přihnojení (kristalon plod - už mělo být). Když je už teď vyndáte, pravděpodobně to bude za rok stejné. 
Existuje nějaká odrůda rhododendronu, která snese slunné stanoviště?, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Všechny. K obrázku: budova je poměrně vysoká a téměř přesně na západ. Stín je tam v létě k navečeru tak od 18 -19 hodin. Veškerá péče je, že vrátní po odkvětu otrhají všechny odkvetlé květy. Že by to někdy někdo hnojil jsem si nevšiml.  
Rajčata nerostou, 6.5.2014
No nevím, paní píše, že vysévala začátkem března, dnes je květen. Dva lístky je opravdu málo. I ve výsevním substrátu by narostly víc. Chyba bude jiná.
Jak se zbavit pařezu?, 6.5.2014
Podle dotazů soudím, že pro tazatele je práce pojem, se kterým se běžně nesetkává. Proto bude nejlepší, když si na to zjedná.
Zapraveni pisku do zeminy, 5.5.2014
SfK, proberte se, tady je "nespojitá čára zrnitosti" 4/5 čtenářů šuma fuk.
Ballerínky - odrůdy, množení, podnože, 2.5.2014
Zkušenost po třech letech s třemi stromky Starcats ve dvou různých lokalitách. Všude dobře rostou, málo kvetou nebo vůbec nekvetou. Sázeno jako starší vysoké kontejnerované sazenice. Vždy na jaře to vypadá na spoustu květních pupenů, ty však po... celý příspěvek >
Jak ochránit stromky proti okusu, 29.4.2014
Myslivec s kulovnicí. Jsou mlsný a bezpečně to najdou. Co neožerou, dorazí srnci při vytloukání. Bestie.
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Jeden postřik je asi málo, záleží na poloze. Postříkejte ještě jednou co nejdříve.
Květy jahod - černé středy, 28.4.2014
Zmrzly už minule.
Insekticid Mospilan, 28.4.2014
Souhlas s Kukym. Používám Mospilan téměř výlučně na mšice. Výhodou je, že se jich nemusím přesně "trefit", což s pirimorem je nutné. A spolehlivě druhý den jsou papriky čisté. Ale jako zálivku bych to nepoužil, vyjma těch kytek v květnících.
Jak odstranit strom v plotu, 28.4.2014
Někdy mají metody oprav cestou nejmenšího odporu osobité kouzlo. Soused má moje sympatie, mne by to nenapadlo.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika