Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajčat?, 4.9.2013
Jak se jmenuje ta zajímavá knížka? Díky.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 4.9.2013
Prohlédněte si na třetím snímku stonky rostlin a uvidíte tam hnědé, ostře ohraničené fleky - to je plíseň.
Black Magic, 4.9.2013
Ajvaz nemám ale u Pannonie mohu potvrdit, vloni byly střapce volné a bobule oválnější, letos jsou kulaté a namačkané na sobě jako u mošťáků.
Hrbolatá jablka, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Mám spálená jablka sluncem a jak vypadají je vidět na snímku.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Prohlédně hnědé skvrny na listech a pokud uvidíte náznak žlutého okraje okolo nich tak by to plíseň neměla být.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Každopádně to nafoťte ať se pokusíme určit chorobu. Může nastat případ že se léčí plíseň a ona to není, některé usychání listů je jí velmi podobné.  Pokud nemáte napadeny plody tak by to plíseň být nemusela. Plíseň napadá souběžně téměř vše -... celý příspěvek >
Výsadba SO4, 2.9.2013
Uvažuji takto - když nechám podnož vyhnat zelený výhon, tak může být spoj výše nad zemí než u již naštěpovaných sazenic. Vadit by to ale nemělo, i u již vyzkoušených roubovanců na starších hlavách to mám různě vysoko a roste to. K vyslepování... celý příspěvek >
Výsadba SO4, 2.9.2013
Asi to půjde ve vhodnou dobu, řízky na množení jsou vlastně taky loňské dřevo. Odkaz 
Výsadba SO4, 2.9.2013
Podobné dilema řeším i já, taky si chci "vyrobit" vlastní štěpované sazenice. Metod je několik a já se chystám laborovat. Něco jsem nastudoval tady. Když nechám do země zapíchlou podnož narašit a zakořenit, jak hluboko ji dát? Tak aby byla... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 29.8.2013
Rovralem to nebude, počasí nepřeje.
Koňský hnůj, 29.8.2013
Co používáte jako podestýlku? Předpokládám že slámu. A ta sláma je odkud? Z polí neošetřených selektivními herbicidy? Nevím jak u vás (a nemyslím si že je tomu jinak protože každé pole je zaplevelené), ale tady u nás roste plevel rychleji než obilí a... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 28.8.2013
Tady se píše o oválných bobulích, má představa o oválné bobuli je však poněkud jiná než na snímcích tamtéž.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 26.8.2013
Já už je nemám, rozdal jsem je i s květináči. Je to jedno z nejhnusnějších rajčat, pokud se tomu jalovisku vůbec dá rajče říci, které jsem pěstoval. Toto je můj osobní názor "na rovinu", a tohle rajče už nechci ani vidět.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 26.8.2013
Ano, vše jsou keříčkové odrůdy. Již jsme se na toto téma bavili a on je celkem problém najít rané a tyčkové. Ty které mám vysazeny vypadají po deštích nic moc, plody jsou měkké, některé praskají, ale je potřeba i vzít na vědomí že jeden keříček... celý příspěvek >
San Marzano Gigante 3?, 23.8.2013
Letos obzvlášť se to projevuje na mnoha odrůdách, ten šílený růst kdy se rajčata snažila vše dohnat této poruše nahrával. Hlavně u těchto protáhlých odrůd je potřeba preventivně ošetřit Wuxalem Kalcium již při tvorbě plodů.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika