Příspěvky uživatele - 4.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Redeni slepicince pro pouziti na list, 20.3.2013
PP, trepete tu nezmysly... podme radsej diskutovat. Pre nejake experimentovanie to nic zlozite nie je. Vzdy je to podstatne jednoduchsie, ako samotne papranie sa so slepicincami a vyrabanie zalievky z kuracich exkrementov...  Preco... celý příspěvek >
Redeni slepicince pro pouziti na list, 20.3.2013
Mozno by pomohlo nieco, co sa pouziva pri tekutom vyluhu z kompostu. Ten sa mineralizuje tak, ze sa necha prebublavat vzduchom cez noc. Staci prebublavac do akvaria. Bakterie dokazu toto zmineralizovat. Ci sa nakoniec pouziva aj na list neviem, ale... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 19.3.2013
Budme radi, ze nie je teraz 22 nad nulou. Co bude 24. a neskor sa este ukaze.
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013
Tepelnoizolacna vata obsahuje polymerne pojiva a povrchovu hydrofobizacnu latku. Agro vata pravdepodobne nie.
Hnojenie - vseobecne / obecne / granulovane - NPK zlozky, 13.3.2013
Ja som si kupil taky zazrak, ale chystam sa ho pouzit az tuto sezonu. Je to hnojenie pomocou zahradnej hadice na polievanie na ktoru sa nasadi flasa so zasobou hnojiva. Tlak vody asi s venturi efektom nasava pomaly cast z hnojiva do vody a toto... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 8.3.2013
diery vystriekat vodou a po poklese vody naliat zriedenu sulku
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 8.3.2013
Myslim, ze vsetci jazierkari vedia, ze sa to musi cistit. Spytam sa vas ako skuseneho odbornika: Ako casto sa musi cistit kvalitny komercny filter, mam na mysli cast biofiltracie. Predpokladam kvalitny filter s vynikajucou mechanickou filtraciou,... celý příspěvek >
Kompost - urychlovač, 8.3.2013
Asi slo o udrzanie tepla a sterilizaciu niektorych skodcov, ci burin. Maly kompost teplo neudrzi (mozno velmi kratky cas vo vnutri), iba velke haldy sa dostatocne prehrievaju. Kto ma kompost to vie.
Mrazy v březnu 2013, 7.3.2013
Zle je to teplo, nie tie mrazy. Tie sa daju ocakavat aj neskor. Co hrozi z tohto tepla. Hrozi, ze zacnu kvitnut nejake stromy?
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 7.3.2013
... a treba to zakryt.
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 7.3.2013
Sa hrame na slovicka. Co sa rozumiete pod cistou vodou? Ja rozumiem taku vodu, ktora presla kvalitnou mechanickou filtraciou. Nehram sa na niekoho, kto by chcel vycistit vodu od jednobunkovych mikroorganizmov alebo mikroskopickych ciastociek. Ale... celý příspěvek >
11 let stará semínka kozích rohů Mars, 7.3.2013
potom sa pytam, co nam predavaju v obchodoch. Zbierkove semena z cias Frantiska Jozefa?
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 7.3.2013
OK....sam neviem posudit, ci vybrat vrece s keramzitom, na trave ho vystriekat s vodou, alebo vyprat v nejakom sude je lahke, alebo narocne cistenie. Predpokladajme vsak, ze na keramzite je len to, co tam narastie z mechanicky vycistenej vody a... celý příspěvek >
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 5.3.2013
chybicka... mam zaujem o ruzove zemiaky.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 5.3.2013
Ja sa pripajam. Mam zaujem o skoru alebo velmi skoru odrodu rozovych zemiakov. Preferujem kvalitu a chut pred vynosom.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika