Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevhodně zasazená pnoucí růže, 16.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Předloni jsem koupila pnoucí růži a nedělala jsem s ní vůbec nic- ani jsem ji nestříhala. Protože jsem ji zasadila na místo, které není vhodné (před nehezký sousedův plot, kde bych chtěla raději zasadit něco "neprůhledného"),... celý příspěvek >
Dosna - Kana - kdy mi vyroste?, 7.6.2011
Jak bych byla ráda, kdyby vyrostla! Hlízu jsem koupila v Hornbachu zabalenou v sáčku s přídavkem pilin. Zasadila jsem ji hned. Dnes mi to nedalo. Opatrně jsem odkryla zeminu, abych se podívala, jestli nje alespoň nějaký náznak růstu. Nakonec jsem... celý příspěvek >
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
Lahve, notabene skleněné si také nedovedu dost dobře představit, možná snad jen na zeleninových záhonech, kde nepožaduji žádný estetický dojem. Ale na květinových záhonech, které mají zdobit a dělat zahrádku krásnou, nikoliv.
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
já prostě plast nemusím, nelíbí se mi to... a ty "nášlapné plochy do trávníku" bych skutečně nechěla ani zadarmo, dle mého názoru jsou příšerné-ošklivé a nepraktické. Ale to je samozřejmě jen můj názor.. to už bych si raději zvolila... celý příspěvek >
Dosna - Kana - kdy mi vyroste?, 7.6.2011
Dobrý večer, začátkem května jsem koupila a zasadila do květináče hlízu červenolisté kany. Už je to měsíc, ale nic nevyrůstá. Jak dlouho to může ještě trvat?
Přísavník tříprstý - pomalu roste, 6.6.2011
Děkuji za odpověď, hned zítra se podívám...
Přísavník tříprstý - pomalu roste, 6.6.2011
Dobrý den, asi před 4 lety jsem zasadila ke zdi na severní stranu 2 rostlinky tříprstého přísavníku. Skoro rok trvalo, než se úponky přichytily na zeď. Teď je asi 2,5 m do výšky a má několik hlavních větví, které se pomalu rozrůstají do šířky.... celý příspěvek >
Hromada hlíny s drny - lze použít na skalku?, 6.6.2011
Moc děkuji za odpověď. Jenom bych se chtěla ještě zeptat: pokud použiji několikrát Rondap, nebude zemina "otrávená"? poroste mi tam později vůbec něco?
Hromada hlíny s drny - lze použít na skalku?, 6.6.2011
Já jsem také neměla na mysli přímo skalku (ta je jak jsem se dočetla takřka samé kamení). Asi máte pravdu, že by to byla osázená hromada hlíny. Kameny bych tam samozřejmě chtěla také nějaké dát- jen tak "pro efekt". Hlavně mě zajímalo, jak... celý příspěvek >
Hromada hlíny s drny - lze použít na skalku?, 5.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vykopali jsme základ na krytou pergolu a na jedno místo (celodenně osluněné) naházeli vyryté drny. Napadlo mě, že by se mohla udělat " z nouze ctnost" a dalo by se tuto hromadu využít na něco jako skalku, nebo spíše na vyvýšený... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 26.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na oleandru se začaly kroutit mladé lístky. Žádný hmyz ale není vidět. Poznáte prosím někdo podle fotografie co to je a čím bych mohla ty potvůrky zničit? Děkuji za odpověď
Díra v cykasu, 24.5.2011 Obsahuje fotku
U nově zakoupeného cykasu jsem při prvním zalévání zjistila, že v "šišce", ze které vyrůstají listy je velká  , celkem hluboká díra. Nevím, jestli je to od něčeho vykousané, nebo je to hniloba... Poradíte prosím, co s tím? Nerada... celý příspěvek >
Cykas ze supermarketu, 24.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si koupila v Lidlu Cykas. Moc se mi líbí, ale bojím se, abych neudělala nějakou chybu. Má asi 12 listů (přesně jsem to nepočítala) dlouhých asi 40 cm, jsou tmavé a velmi tvrdé. Mám možnost mít přes léto cykas venku (také jsem... celý příspěvek >
Cykas - rada pro začátečníka, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Fotku jsem dala naležato, přidávám ty správné... omlouvám se
Cykas - rada pro začátečníka, 23.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si koupila v Lidlu Cykas. Moc se mi líbí, ale bojím se, abych neudělala nějakou chybu. Má asi 12 listů  (přesně jsem to nepočítala) dlouhých asi 40 cm, jsou tmavé a velmi tvrdé. Mám možnost mít přes léto cykas venku (také... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika