Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gascoigneho šarlatové, 19.10.2012
Už bohužel ne, strom dožil - byl to čtvrtkmen na M4 a vydržel 50 let - šířku koruny měl přes pět metrů a jablek spoustu. Ráda bych ho měla znova, ale musím počkat, až se mi někde časem udělá vhodné místo, zatím ho nemám kam dát. Proto se tu u mne... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 19.10.2012
Gascoigneho = ňam, ňam ...           Lída
Jahody - přesazení a plození, 19.10.2012
Teď je pozdě. Jahody se sázejí od srpna do září, pak až zjara, to ale první rok méně plodí. Sázejí se nové odnože (sazenice), staré se nepřesazují.       Lída
Zná někdo název této květiny, 19.10.2012 Obsahuje fotku
Také jsem hledala - tohle je něco podobného - stejná čeleď -, ale "to" to není...  Lída
Zahrada Dafral, 18.10.2012
Měla jsem od nich nějaké venkovní rostliny asi před pěti roky - tehdy sice byly malé, ale v pořádku (Chtěla jsem sazaník a větší jinde stál moc. Ten můj tehdy stál asi 90,- a měl 10cm. Ale teď už je to solidní keř).Někde mají za stejné ceny větší -... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 18.10.2012
Říkalo se to, já vždycky tak dva - tři na zahrádce pro jistotu nechávám  .           Lída
Zná někdo co je to za odrůdu?, 18.10.2012
Z jabloní, co jsme mívali a máme, mi to připomíná Lord Lambourne... Lída
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 18.10.2012
Ale chtělo by to, aby p.Martin napsal něco o té své zahradě - polohu, světové strany, zeminu, jestli tam fouká, nebo je chráněná ve městě u domu... Lída
Jaká odruda boruvky je nejlepší?, 18.10.2012
Aha, tak to znamenalo dvouleté a tříleté - - a já si říkala, co to je za specielní odrůdy, že znám jen vytrvalé...                      Lída
Mochna křovitá, 17.10.2012
Chce seříznout poměrně dost každé jaro, sama ji řežu tak 15cm nad zemí a keřík vyroste do 50cm (mám nižší druh). Ale v případě potřeby se dá přistřihnout i kdykoliv během roku.           Lída
Jakou broskvoň?, 17.10.2012
Klasika - Red Haven. Lepší neexistuje.                           Lída
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 17.10.2012
Martine, vy se ptáte na věci, na které se těžko odpovídá. Třeba tahle vaše otázka... Chcete třešeň... Většinou nejsou samosprašné - máte nějaké jiné v okolí? Chcete vysoký nebo nízký strom? Má to být srdcovka nebo chrupka? Má být raná nebo pozdní?... celý příspěvek >
Jaká odruda boruvky je nejlepší?, 17.10.2012
Ony borůvky dvouletky a tříletky nějaké existují?? A které borůvky - kanadské, kamčatské nebo indiánské??? Nejdříve by to chtělo si něco o nich přečíst, záleží, i jaké máte v místě podmínky. Kanadské potřebují připravit vhodnou zeminu, v normální... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 16.10.2012
Loňský rok zjara jsme od p.Žižky objednávali, všechno přišlo v naprostém pořádku, vzhledem k ceně dost velké rostliny.           Lída
Nemoci kaktusů, 16.10.2012
A co jeho kořeny? Ta zem je nějak mokrá, už měl být dávno na suchu...           Lída
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika