Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011
To taky nebude ono, ale to je jak přecházení slepého přes ulici, kterého strčíte, a pak mu řeknete, že tam jezdí auta, nač pak rady opakování matkou moudrosti, když pani Alena nemá co opakovat, a Vy ji radíte jen to zkuste, a pak " já Vám to... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 27.7.2011
Taky Nancynská, a Bellamira, ale to jsou mirabelky-poslední číslo zahradkáře.Zelená renkloda, na tu jsme zapoměli. rostislavik
Krtek, 27.7.2011
A já na to",že jsem jich letos vylupnul ze země už 5,a to sezona ještě neskončila.Loni za celou sezonu 6.Letos zatim 4 živé, a jednoho trefil šlak.Mám svoji techniku přiblížení pokradmu, když se zem zdvíhá, ryčem zaberu kousek dále, a hle-krtek... celý příspěvek >
Ovocné stromy neplodí, 27.7.2011
Ovocný stromek není květina, která kvete z pravidla prvním, nebo druhým rokem.Taky záleží na druhu, odrudě,podnoži, sprašnosti.Třeba meruňky, broskvoně,a některé jiné druhy na zákrslých podnožích kvetou, a plodí už od třetího, čtvrtého roku.Plná... celý příspěvek >
Vlaška končí, 26.7.2011
To je ale kráska, nádherně zapěstovaná pyramidální koruna, radost pohledět.Co teprve o měsíc a půl.
Vlaška končí, 26.7.2011
Měli jsme ji, před deseti lety uschl, byl už starší.Sympatický menší stromek, a před dvaceti lety dával velkou úrodu větších plodů.Uzrával dříve, než velkoplodá, ale byl ve větší míře napadán červy, asi obalečem švestkovým.Chuťově už si nepamatuji,... celý příspěvek >
Zubožená hrušeň, prosím o radu, 25.7.2011
Nereagoval jsem na Váš přízpěvek, jen jsem napsal svůj výčet možných příčin, a případné nápravy.Rozhodně nedoporučuji vykopání, a přesazování v tuto pozdní dobu.Stávající lístečky opadnou, a do podzimu by po přesazení zesláblý stromek nové... celý příspěvek >
Zubožená hrušeň, prosím o radu, 25.7.2011
To, že hrušeň nemá přírustky může být zpusobeno více činiteli. 1- odruda sama o sobě je slabě rostoucí 2-je-li štěpena na kdouli, tím se růst oslabuje oproti štěpené na hruš.semenáči. 3-stromek je napadán hryzci.provádět ochranu, likvidovat... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
Ono úplně špatně stromek nevypadá, viděl jsem horší-větve bujně rostoucí, a vyholené, jen na konečcích obrost.Napsal jste to pane Josefe krásně, z větší části se s Váma ztotožňuji, jen bych měl obavu Ten stromek ufiknout v půli, když už má vytvořený... celý příspěvek >
Je to šárka?, 20.7.2011
Osobně si myslím, že je to šarka (rozmazané difůzní olejové skvrny),pak to ale není Jojo (záměna odrudy je možná).Třetí, méně pravděpodobná varianta by byla špatná výživa(jílovitá půda, moc vápna, jiný nedostatek). rostislavik
Leskora, 20.7.2011
Letní řez (šitův řez)jte mohli provést už dávno, i teď.Níže položené výhony zakrátit méně, nebo je nechat tak.Čim výše položené výhony, tím zakrátit více, aby se zachovala dominance spodních pater. Já osobně prvním rokem u meruněk nevytvářím korunu,... celý příspěvek >
Posmrkané švestky, 20.7.2011
Ty smrkance jsou pravděpodobně vpichy po škůdci.Provádějí se postřiky ve vhodnou dobu, které by to měly eliminovat. Pravděpodobně je stromek nakažen šarkou, nebo je to nedostatečná výživa.Odkopky, výrostky z pecek zásadně nesadím.Vše zdravé kupuju... celý příspěvek >
Uložení mrtvého zvířete na zahradě a kvalita půdy, 17.7.2011
Já bych to neřešil.V minulosti jsme chovali domácí dobytek, a po rozebrání zvířete jsme vždy zbytky zakopávali pod stromy, respektíve blízko stromů, abychom nepoškodili kořeny.Pro vegetaci je to vítaný přísun humusu.Červy, larvy,drobní hlodavci se... celý příspěvek >
Topfirst, Herman - dotaz, 15.7.2011
Katinka nasledne zacala tiez, je zatial menej sladka, ale stavnata, chutna. Libore Vaše Katinka je už k jídlu?V kolika metrech nad mořem?U mne zatím zelená s náznakem fialového odstínu.Bude k jídlu k poslednímu červenci. Taky by mě zajímalo, kdy... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 15.7.2011
U nás ve 420 mnm.zraje v polovině srpna, a je k jídlu.Nechávám ji přezrát, a jím, až když spadne, netrhám.Když už na zemi nic není, mírně zatřepu.Ale nejlepší je začátkem září.Pro mě je i tak výborná, protože jsem staré stromy vyklátil, a než začaly... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika