Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amarylis stále nekvete, 17.2.2015
Jestli nemá listy, hnojit by se asi neměla... podle popisu bych hádal, že jde o koupenou bezlistou cibuli s rašícím stvolem, pravděpodobně i bez kořenů. To bych s tím hnojením počkal. T.
Rajčata pro sezónu 2015, 14.2.2015
Nemám asi štěstí,  ale nikdy jsem nenašla jmeno odrůdy, až teď vyjímečně v Li..měli soudková i s názvem odrůdy (Roma).  V kterém hyper jste koupil Angelle? Jinak nějaká podobná no nejm mám též z Kauf, ta jsou, vypěstovaná na slunci daleko... celý příspěvek >
Čierna rajčina, 10.2.2015
Než jsem stačila reagovat, tak jste byl pane Josefe rychlejší. Já jsem právě z důvodu tohoto nesmyslu (křížení rajče x hledík) doufala, že se pán ze Slovenska chytí za nos, ale nestalo se tak. V.L.
Čierna rajčina, 10.2.2015
Můžete prosím uvést zdroj informace, že černé rajče bylo vyšlechtěno křížením s hledíkem? Houpat ano, ale obracet na záda už mi přijde příliš. Bylo by myslím vhodné, pří šíření těchto, minulých a zřejmě ještě i budoucích informací uvádět i jejich... celý příspěvek >
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 5.2.2015
Samozřejmě se tohoto fora může zúčastnit kdokoliv, to je také částečně i jeho účel. Nikdo nemusí mít žádné odborné ani neodborné vzdělání. Toto jsem uvedla jen konkretně k Vašemu příspěvku, abych Vás alespoň částečně nasměrovala k tomu, že otázka... celý příspěvek >
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 5.2.2015
To, jestli má některá z jmenovaných odrůd certifikát bioverze, vůbec nic nevypovídá o jejích genetických hodnotách, které jsou nositeli jejich odrůdových vlastností. Pouze potvrzuje způsob pěstování semenných rostlin, který se může pro některé méně... celý příspěvek >
Velmi rané brambory, 4.2.2015
Nemůžete věřit tomu, co se píše na cedulkách v K. a dalších. Označení pozdní je jen obchodní označení, nikoliv skutečné odrůdové. Jako pozdní brambory jsou označeny i rané odrůdy, což zjistíte, když si přečtete označení odrůdy na pytlíku. Jako rané... celý příspěvek >
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 3.2.2015
No, docela by mě zajímalo, co tedy budete příští rok pěstovat. Jestli zavrhujete většinu odrůd, prodávaných známými firmami, pak se zřejmě budete obracet na některé zahraniční providery, kteří Vám za nepatrné ceny osiv a ještě menší poštovné... celý příspěvek >
Papriky 2015, 27.1.2015
Pěstovala jsem odrůdu AlexanDER, když byla ještě před několika lety na našem trhu.Jestli je to totéž, pak se jedná o ranou rajčinovou papriku, klasická silnostěná, sladká a chutná, úrodná, nižší keřík. Je vhodná k přímé konzumaci i nakládání. V.L.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.1.2015
Pane Vladimíre, také jsem právě včera koupila Cos.Gen., spíše jen ze zvědavosti. Když jsem četla různé zahraniční reference, tak jsem byla dosti zklamaná, vesměs psali, že chuť nic moc, spíše kyselé, že lepší až uvařené. Já na vaření počítám s... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
Nakupovala jsem vloni a předloni na ebay od čínských prodejců, jejich originální čínská balení. Bylo to asi 8 druhů rajčat, nějaké tykve, muškátová jako dárek. Rajčata za mnoho nestála, ze všeho jsem vloni už dala jen 2, letos už jen 1to podlouhlé... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 9.1.2015
Na Ali... mám objednáno Giant monster tomato, dále hybrid Pozzano, což má být ranější typ SM. U nás koupené SM mi venku málo dozrává, tak toto má být úrodnější a odolnější chorobám.  Jelikož toto je velkoobchod a nejmenší množství je 100 semen,... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
Když píši "osahat", nemyslím rozmačkat vejce v břiše, nýbrž lehce prst do kloaky, nemusí být ničím natřený, jde jen o lehký dotek, vejce je před snesením na jejím konci snadno poznatelné. Už moje babička svým několika slepicím prováděla denně... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
Pokud slepici bezpečně poznáte, není nic jednoduššího, než ji ráno, než začnou snášet, osahat, zda má vejce připraveno. Ostatní slepice, když nebudou k rozeznání, (třeba pro pozdější zjišťování snášky, označit křídelními známkami. V.L.
Papriky 2015, 28.12.2014
Vyséváte v tomto termínu i ranné odrůdy? Mám obavy, že je nedokážu za oknem uchovat do doby, kdy je mohu třeba ještě i se zakrýváním textilií odstěhovat do malého foliáčku. Skleník nemám. V.L.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika