Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavíječ zimostrázový - predátor, 26.8.2019
Ne, že bych vám to nevěřila, už loni jsem se pozastavovala nad tím proč, když mám v zahradě doslova invazi ptáků(a kosi a drozdové vedou) mi každé jaro sežerou housenky kalinu a buxusy mi vloni sežraly taktéž. Než jsem to zaznamenala, byly v jednom... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Není zač, hlavně, že jsme tomu přišly na kloub
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Mrkev? Olešník kmínolistý? Fakt nevím, protože ta fotka mi přijde úplně ji ná než to, co pak popisujete. Vidím velké, vínovo (až fialově) kvetoucí miříkovité
Vcelarstvi, 25.8.2019
Možná mne opraví ten, co se tím opravdu zabývá, jen taková úvaha, pozorování. Když na jaře kvetou ovocné stromy, tak těch jmenovaných nejvíc opylovačů(much apod) nelítá. Ani nevím, že bych je na stromech viděla. Jen čmeláci a včely. Dál jde o to, kde... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Oranžově kvetoucí plevelíček si pamatuju z dětství a koukám... já ho tu nemám! Což mne tedy překvapuje, protože jinak mám snad všechny Úplně jsem zapomněla, že existuje Přiznám se, že jsem si ho musela vyhledat v encyklopedii a... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 21.8.2019
Jéé, to máte pravdu, ty tak nějak vypadají. Jenže..co ty růžové kvítky? Taky by se už mohl ukázat zadavatel a upřesnit nám, kde k obrázku přišel? Není to zase nějaká čínská fotomontáž?
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Buď jsem už totálně slepá, nebo je to strašně blbě vidět ale šípečky to asi nebudou. Ten šater... hmm, jen si tam nevím rady s těma kuličkama?!?
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Tak ti znalejší možná budou vědět z fleku, ale mohl by jste dát víc info, třeba kde jste k tomu přišel, jestli je to řezaná či v květináči, exot, či u nás na louce, atd. Jinak... kuličkové květy nejspíš nemá, květy tam vidím růžové. Kuličky jsou... celý příspěvek >
Kosení trávy kolem jezírka, 14.8.2019
Mám kolem výsadbu, ať už cílenou, nebo se tam rozrostly vodní(bahenní) rostliny(kypreje, nějaké trávy, sadce...) takže sekačkou se vlastně objíždí až tyhle rostliny. Normální motorovou sekačkou. Na vás by to ale asi působilo neupraveně
Ruj vlasatá - řez, 14.8.2019
A co tak vyřezat spodní větve a zapěstovat ji na stromek, aby bylo pod ní místo? Jen nevím, jak vysoko a na kolik výhonů se rozvětvuje? Takovýto zásah musíte ovšem nechat až na předjaří.
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Jestli jde o to, aby to mělo i přibližně stejnou výšku tak ne, rugosa je o hodně nižší. Nevím, co ta panašovaná vajgelie? Ony totiž i panašované kultivary keřů bývají nižší, než ty zelené.
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Zdravím, nebyla jsem tu a když už jsem pak měla odpoěď prakticky sesmolenou, došla mi šťáva v notebooku a všechno se mi smazalo Tak mne to nakrknulo, že den jsem ani neměla chuť něco psát Je to tak, jak napsala Lída, dala si s tím práci Já k tomu... celý příspěvek >
Co je to za hmyz na plodech meruňky?, 11.8.2019
Budou to něčí larvy, občas je v zahradě také najdu, ale netuším a budu ráda, když nám je někdo identifikuje Háďátko je něco, co většina z nás  ani pouhým okem nevidí, má míň než dva milimetry.
Buksus - opadavani listku, 11.8.2019
Housenek by jste si v této chvíli už asi všimnula, ty jsou nepřehlédnutelné a listy viditelně okousané. I když není vidět detail, na okousané to nevypadá. Spíš ta plíseň. V době, kdy jsem měla buxusy poměrně nové, jsem měla podobný problém... celý příspěvek >
Plevel - voní jako medunka, 5.8.2019
Meduňka to nejspíš není, ale jsem zvědavá, co to je, jelikož fakt netuším.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika