Příspěvky uživatele - 244.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 26.6.2019
Leskoru mám taky z poloviny obranou, zítra mám v plánu prubnout první Ledany a o víkendu Soledane.
Fuego marhulka, 26.6.2019 Obsahuje fotku
Fuego.
Rubissia, 24.6.2019
Nepřehodil jsi Milane visačky? Tady dozrává Fuego, Rubissia má minimálně 14 dnů čas.Totem (SC - 45),Fuego (SC - 21),Rubissia (SC - 5).
Fuego marhulka, 24.6.2019
Dnes jsem zkusil první měkšší plod Fuega, pevná dužina, šťavnatá s příjemnou kyselinkou na konci a typicky meruňkovým aromatem.Tohle jsem opravdu nečekal, za mě jednoznačně .
Něco škodí meruňce, 24.6.2019
Určitě to není OK.Pokud budete číst příbalové letáky, tak se dozvíte spoustu důležitých upozornění.Namíchaný roztok použijte tentýž den, případné zbytky rozmíchejte s vodou a vystříkejte na již ošetřené porosty atd, atd.
Něco škodí meruňce, 23.6.2019
Nevím co myslíte "14 dní rozdělaný",jestli 14 dní otevřené balení nebo 14 dní namíchaný roztok.Dithane by mělo fungovat taky.
Něco škodí meruňce, 23.6.2019
Je tady spousta vláken na tyto choroby.Dají se použít systémové Horizon, Signum OL 6-7dnů, částečně systemový Talent OL 21dnů, kontaktní Teldor, Prolectus OL 1-2 dny.
Oranžová potvora na švestce, 22.6.2019
Souvisí,"larva bérušky má v popisu práce"spořádat co nejvíc mšic.
Něco škodí meruňce, 22.6.2019
Stigmina carpophila - suchá skvrnitost peckovin (syn.dírkovitost listů).
Fuego marhulka, 21.6.2019
Na Fuego jsem Milane hodně zvědavý.Meruňky jsou nádherně vybarvené už docela dlouho, ale pořád jsou tvrdé jako kámen.
Trhliny - nekrózy na letorostech. Příčina?, 21.6.2019
"Čas je nejlepší lékař"Žádné nekrózy na větvičce nevidím, možná zhmožděniny od krup (podle děravých listů).Za mě není důvod k panice.
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 20.6.2019 Obsahuje fotku
Reldan je oproti Pirimoru zvlášť nebezpečný pro včely, vysoce toxický pro vodní organizmy a při vdechnutí může způsobit smrt.
Platan - opadává, má povlak na listech, 17.6.2019
Dejte si do vyhlédavače antraknóza platanu (Apiognomonia veneta).
Napadeni listu dubu, 17.6.2019
Žádnou podobnost tam nevidím.Jiné duby, rozdílné symptomy, jiné prostředi.Ikdyž do Evropy byly zavlečeny větší svinstva jako jsou.Tracheomykózy a spousta dalších.
Napadeni listu dubu, 16.6.2019
Duby se pro pěstování v nádobách moc nehodí.Téměř vždy jsou napadány padlím dubovým, větve se vyholují i přírustky nejsou mnohdy uspokojivé.Na obrázku to nevypadá na některou ze známych chorob, spíš bych to viděl na poruchu ve výživě (světlé... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika