Příspěvky uživatele - 14.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklinky na kmeni jablone, 3.10.2017
Vykopat a spálit. V.
Prasklinky na kmeni jablone, 3.10.2017
Podle mě to je fytoftorová hniloba kořenů a krčků (Phytophtora cactoruma aj.). Proč si myslíte, že ne? Pár let už tento problém nesleduju. Bral jsem to jako hotovou vyřešenou věc, tzn je potřeba použít mezikmen odolný k fytoftóře. Obvykle se používá... celý příspěvek >
Sázení broskví, meruněk, 3.10.2017
zdravím, je vhodné vsadit broskev a merunku na podzim?děkuji za názor
Prebierka plodov, 27.9.2017
A co třeba Melodie V.
Identifikace plevele, 18.9.2017
vratič
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Tak si to na té sušší části vynásobte koeficientem 0.6 a na té vlhčí 0.8. Samozřejmě lze stromy udržet řezem trochu nižší V.
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Ano, Karšovka = Karešova S těmi 16m jsem to přehnal, ale 12m velká Karšovka je reálná.
Topinambur hlíznatý - ze semen, 12.9.2017
Topinambury, které tvoří podzemní hlízy rozumné velikosti nekvetou, nebo kvetou jen neochotně. Ty plané invazní potvory co ochotně a pěkně kvetou vytvářejí pouze miniaturní hlízy. Musíte si vybrat. Buď pěkný květ, nebo hlíza. V.
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Karšova - v optimálních podmínkách tak 12-16m. Je to bujná a vitální odrůda. U neřezaných jedinců kolikrát nejde postavit 10m žebřík, abyste dostal na úrodu. Kordie - roste slaběji než Karšovka. Odhadem 10m Jaderničk - do 8m Panenské - do... celý příspěvek >
Pomoc s odrudou, 11.9.2017
Podle koruny to vypadá na Rubín, barva dužiny ale podle fotky neodpovídá. V.
Prebierka plodov, 9.9.2017
Probírka plodů je běžný agrotechnický zásah v sadu. Zažil jsem to i na třešních (Kordie musí mít průměr 30mm). Ručně jsme v úkole probírali 4m vysoké třešně. 70% plodů šlo na zem. Jabloně lze částečně probrat chemicky, strojově v době květu, spálením... celý příspěvek >
Keřík na zahradě... zná to někdo?, 7.9.2017
Euphorbia marginata V.
Název květiny, 7.9.2017
Lantana V.
Bio zelí, 6.9.2017
Košťáloviny patří k nejnáročnějším zeleninám co se týče ochrany. Zelí, kapustu a květák pěstuju z ranné výsadby. Tzn. brzy vysázím a nakreju bílou netkankou. Rostliny urostou a jsou chráněny před škůdci. Když netkanku sundám, nejsou ještě bělásci. V... celý příspěvek >
Hrábě na zapracování travního semena do substrátu, 1.9.2017
Rozházel bych to na substrát (růčo), pak lehce zapravil hráběmi (normálními hráběmi na uhrabávání záhonků) Pracuje se špičkama. Následně se výsev přejede válcem. V.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika